Financiën
Boekjaar 2026
LERUSE ERIC uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0897089157, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 29.635 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LERUSE ERIC een brutomarge van € 356.146 en een eigen vermogen van € 403.524. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 1.327 naar € 29.635. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 9 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 403.524
▲ 5% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 29.635
▲ € 28.308 t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 334.509
▲ 177% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 313.727.
Mensen en middelen in 2026
€ 172.928
▲ 1% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 38.330
▼ 39% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 633.623
▼ 31% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 76.384 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 15.696
▲ 84% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 31.306
▲ 24% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 378.390 | € 350.351 | € 349.489 | € 356.146 | ▲ 2% |
| Winst na belastingen | € 92.774 | € 44.900 | € 1.327 | € 29.635 | ▲ € 28.308 |
| Eigen vermogen | € 336.557 | € 390.425 | € 382.821 | € 403.524 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 1.349.023 | € 1.238.684 | € 1.102.171 | € 804.255 | ▼ 27% |
| Cash | € 261.652 | € 330.731 | € 120.549 | € 334.509 | ▲ 177% |
| Terreinen & gebouwen | € 768.208 | € 714.951 | € 678.223 | € 446.527 | ▼ 34% |
| Opgepotte winst | € 237.864 | € 282.764 | € 284.092 | € 313.727 | ▲ 10% |
| Bankschulden | € 1.122.869 | € 1.024.770 | € 921.405 | € 633.623 | ▼ 31% |
| Balanstotaal | € 1.685.580 | € 1.629.109 | € 1.484.991 | € 1.207.779 | ▼ 19% |
Kerncijfers van LERUSE ERIC, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met LERUSE ERIC?
Wat er de jongste jaren bij LERUSE ERIC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 29.635 (▲ € 28.308 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Rochefort. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- ERIC LERUSE werd bestuurder. NBB
- MAGALI LAMBEAUX werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 92.774 winst in 2023 naar € 29.635 winst in 2026.
Betaalde al € 4.390 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 92.774 winst.
Bestuur
Achter LERUSE ERIC zitten ERIC LERUSE, ARTHUR LERUSE en MAGALI LAMBEAUX.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
ERIC LERUSE
Bestuurder-zaakvoerder
sinds 2008
ARTHUR LERUSE
Bestuurder
MAGALI LAMBEAUX
Bestuurder
sinds 2008
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Humain, Chemin Saint-Remy 6
6900 Marche-en-Famenne
Rue du Calcaire 2
5580 Rochefort
Actief sinds 14 april 2008
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
OVH Mail
Hosting
OVH, FR
DNS
OVH DNS
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0897.089.157
- Btw-nummer
- BE 0897.089.157
- Maatschappelijke zetel
- Humain, Chemin Saint-Remy 6, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- LERUSE ERIC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 april 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Smeden van metaal
Bouwrijp maken van terreinen
Schrijnwerk