Financiën
Boekjaar 2026
Isa & Roza uit Boortmeerbeek, ondernemingsnummer BE0801695694, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 8.813 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Isa & Roza een brutomarge van € 50.020 en een eigen vermogen van € 13.646. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 1.916 naar € 8.813. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 13.646
▲ 182% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 8.813
▲ € 6.896 t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 37.950
▲ 199% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 8.646.
Mensen en middelen in 2026
€ 39.848
▼ 26% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 144.768
▼ 10% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 16.481 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 4.596
▼ 36% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.732
▲ € 5.731 t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 41.146 | € 37.400 | € 50.020 | ▲ 34% |
| Winst na belastingen | € -2.082 | € 1.916 | € 8.813 | ▲ € 6.896 |
| Eigen vermogen | € 2.918 | € 4.834 | € 13.646 | ▲ 182% |
| Totale schulden | € 298.608 | € 212.115 | € 205.565 | ▼ 3% |
| Cash | € 76.116 | € 12.701 | € 37.950 | ▲ 199% |
| Terreinen & gebouwen | € 90.933 | € 86.639 | € 80.526 | ▼ 7% |
| Opgepotte winst | € -2.082 | € -166 | € 8.646 | ▲ € 8.813 |
| Bankschulden | € 129.701 | € 160.140 | € 144.768 | ▼ 10% |
| Balanstotaal | € 301.525 | € 216.949 | € 219.211 | ▲ 1% |
Kerncijfers van Isa & Roza, boekjaren 2024 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met Isa & Roza?
Wat er de jongste jaren bij Isa & Roza gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 8.813 (▲ € 6.896 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Boortmeerbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.082 verlies in 2024 naar € 8.813 winst in 2026.
Betaalde al € 5.277 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2026, met € 8.813 winst.
Bestuur
Achter Isa & Roza zitten Jo Verstreken en Liese Vanderauwera.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Jo Verstreken
Bestuurder
Liese Vanderauwera
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kleinveldweg 1
3191 Boortmeerbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0801.695.694
- Btw-nummer
- BE 0801.695.694
- Maatschappelijke zetel
- Kleinveldweg 1, 3191 Boortmeerbeek
- Namen & benamingen
- Isa & Roza
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 mei 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 dec 2025
- Contact
- isaenroza.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Vervaardiging van imitatiesieraden en dergelijke artikelen
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
Ontwerpen van textielpatronen, kleding, juwelen, meubels en decoratieartikelen
Overige vormen van onderwijs
Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, neg
Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg
Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen in gespecialiseerde winkels, n.e.g.
Detailhandel via postorderbedrijven of via internet