Financiën
Boekjaar 2025
LC FIRE SAFETY uit Mont-Saint-Guibert, ondernemingsnummer BE0756905252, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 19.528 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LC FIRE SAFETY een brutomarge van € 29.046 en een eigen vermogen van € 51.028. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 33.004 naar € 19.528. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 51.028
▲ 62% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 19.528
▼ 41% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 31.344
▼ 66% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 48.028.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 5.151
▼ 83% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.269
▲ 83% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11
▼ € 11.522 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 40.649 | € 25.316 | € 53.804 | € 29.046 | ▼ 46% |
| Winst na belastingen | € 31.300 | € 11.879 | € 33.004 | € 19.528 | ▼ 41% |
| Eigen vermogen | € 63.508 | € 75.387 | € 31.500 | € 51.028 | ▲ 62% |
| Totale schulden | € 12.213 | € 37.339 | € 105.866 | € 1.280 | ▼ 99% |
| Cash | € 59.639 | € 56.600 | € 92.405 | € 31.344 | ▼ 66% |
| Opgepotte winst | € 60.508 | € 72.387 | € 28.500 | € 48.028 | ▲ 69% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 76.891 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 36.452 | € 28.282 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 75.720 | € 112.726 | € 137.366 | € 52.308 | ▼ 62% |
Kerncijfers van LC FIRE SAFETY, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LC FIRE SAFETY?
Wat er de jongste jaren bij LC FIRE SAFETY gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 19.528 (▼ 41% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Mont-Saint-Guibert. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Louis CHAUMONT werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 31.300 winst in 2022 naar € 19.528 winst in 2025.
Betaalde al € 25.426 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 33.004 winst.
Keerde in totaal € 76.891 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter LC FIRE SAFETY zit Louis CHAUMONT.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Louis CHAUMONT
Bestuurder
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Namur 21
1435 Mont-Saint-Guibert
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0756.905.252
- Btw-nummer
- BE 0756.905.252
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Namur 21, 1435 Mont-Saint-Guibert
- Namen & benamingen
- LC FIRE SAFETY
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 oktober 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2023
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Diensten in verband met de luchtvaart
Beveiligingsactiviteiten, neg
Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
Diensten in verband met beveiligingssystemen
Overige gespecialiseerde wetenschappelijke en technische activiteiten