Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Team krimpt NBB
Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 28,9 naar 15,1.
Financiën
Boekjaar 2025
DE SCHAEPMEESTER uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0720771069, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -8.414 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DE SCHAEPMEESTER een brutomarge van € 1 miljoen en een eigen vermogen van € 167.337. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 63.137 naar € -8.414. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 15 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 167.337
▼ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -8.414
▼ in 2024 nog € 63.137 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 2.025
▲ € 1.787 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 122.337.
Mensen en middelen in 2025
15,1
▼ 4,2 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 929.649
▼ 5% t.o.v. 2024
€ 61.600 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 45.957
▼ 61% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 45.791.
Schulden eind 2025
€ 68.184
▼ 57% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 63.184 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 504.760
▲ 1% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.489.058 | € 1.553.388 | € 1.187.489 | € 1.048.552 | ▼ 12% |
| Winst na belastingen | € 5.081 | € 3.563 | € 63.137 | € -8.414 | ▼ € 71.551 |
| Eigen vermogen | € 109.050 | € 112.613 | € 175.751 | € 167.337 | ▼ 5% |
| Totale schulden | € 1.060.411 | € 1.078.805 | € 814.369 | € 763.158 | ▼ 6% |
| Cash | € 18.212 | € 8.607 | € 238 | € 2.025 | ▲ € 1.787 |
| Opgepotte winst | € 64.050 | € 67.613 | € 130.751 | € 122.337 | ▼ 6% |
| Bankschulden | € 515.949 | € 408.905 | € 157.480 | € 68.184 | ▼ 57% |
| Balanstotaal | € 1.169.462 | € 1.191.419 | € 990.119 | € 930.495 | ▼ 6% |
| Werknemers (VTE) | 29,3 | 28,9 | 19,3 | 15,1 | ▼ 4,2 |
Kerncijfers van DE SCHAEPMEESTER, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DE SCHAEPMEESTER?
Wat er de jongste jaren bij DE SCHAEPMEESTER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 8.414 (▼ € 71.551 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 5.081 winst in 2022 naar € 8.414 verlies in 2025.
Betaalde al € 52.568 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 63.137 winst.
Gemiddeld € 69.400 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter DE SCHAEPMEESTER zit AHMET ÖZTURK. AHMET ÖZTURK zit ook achter MCM SERVICE en HARBI.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hemelrijken 1 bus B
2890 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0720.771.069
- Btw-nummer
- BE 0720.771.069
- Maatschappelijke zetel
- Hemelrijken 1 bus B, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- DE SCHAEPMEESTER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 februari 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 feb 2026
- Activiteiten · NACE
Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
Vervaardiging van radiatoren, stoomketels en ketels voor centrale verwarming
Vervaardiging van stoomketels, exclusief warmwaterketels voor centrale verwarming
Bouw van civieltechnische werken voor vloeistoffen, neg