Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2022.
Financiën
Boekjaar 2025
HEMATCO uit Gent, ondernemingsnummer BE0656605965, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -40.330 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HEMATCO een brutomarge van € -36.560 en een eigen vermogen van € 315.466. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.730 naar € -40.330. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 4 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 315.466
▼ 11% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -40.330
▼ in 2024 nog € 13.730 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 314.450
▼ 20% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 295.006.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 320
▼ 57% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 885
▼ 58% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 87.454 | € 159.035 | € 25.805 | € -36.560 | ▼ € 62.365 |
| Winst na belastingen | € 58.891 | € 107.462 | € 13.730 | € -40.330 | ▼ € 54.060 |
| Eigen vermogen | € 264.605 | € 372.067 | € 355.796 | € 315.466 | ▼ 11% |
| Totale schulden | € 115.750 | € 22.122 | € 42.992 | € 885 | ▼ 98% |
| Cash | € 341.654 | € 347.550 | € 392.492 | € 314.450 | ▼ 20% |
| Opgepotte winst | € 244.145 | € 351.607 | € 335.336 | € 295.006 | ▼ 12% |
| Dividend | € 100.000 | € 0 | € 30.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 380.355 | € 394.189 | € 398.789 | € 316.351 | ▼ 21% |
Kerncijfers van HEMATCO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met HEMATCO?
Wat er de jongste jaren bij HEMATCO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 40.330 (▼ € 54.060 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Robrecht Matthys werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 58.891 winst in 2022 naar € 40.330 verlies in 2025.
Betaalde al € 81.828 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 107.462 winst.
Keerde in totaal € 130.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter HEMATCO zit Robrecht Matthys. Robrecht Matthys zit ook achter LUCAR en EXOTIC PLANT.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gustaaf Carelshof 24
9040 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0656.605.965
- Btw-nummer
- BE 0656.605.965
- Maatschappelijke zetel
- Gustaaf Carelshof 24, 9040 Gent
- Namen & benamingen
- HEMATCO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 juni 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Overige vormen van onderwijs
Overige zakelijke dienstverlening, neg