Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
TRAMARCO logo

TRAMARCO

BE0444651760

Rechtspersoon Naamloze vennootschap 1 vestiging

TRAMARCO is volgens de KBO actief als: Activiteiten van holdings. NV, gestart op 8 juli 1991, 1 vestiging.

Pathoekeweg 152, 8000 Brugge tramarco.be +32 50 45 00 48

Actief voor

35 jaar, 3 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Team krimpt NBB

    Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 7,8 naar 5,9.

Financiën

Boekjaar 2026

TRAMARCO uit Brugge, ondernemingsnummer BE0444651760, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 19.167 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TRAMARCO een omzet van € 1,2 miljoen en een eigen vermogen van € 1,7 miljoen. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € -34.376 naar € 19.167. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 9 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 1,7 miljoen

▲ 1% t.o.v. 2025

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 19.167

▲ in 2025 nog € 34.376 verlies

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 29.234

▲ 253% t.o.v. 2025

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 707.963.

Mensen en middelen in 2026

Voltijdse krachten

5,9

▼ 0,6 t.o.v. 2025

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 368.478

▼ 5% t.o.v. 2025

€ 62.500 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 12.819

▼ 84% t.o.v. 2025

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2026

Bankschulden

€ 58.513

▼ 17% t.o.v. 2025

Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.

Aan leveranciers

€ 409.163

▼ 15% t.o.v. 2025

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar. Betaalt leveranciers gemiddeld binnen 194 dagen.

Belastingen en lonen

€ 81.747

▲ 3% t.o.v. 2025

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2023202420252026Verschil 2025 → 2026
Omzet € 1.435.129 € 1.594.863 € 1.466.805 € 1.230.702 ▼ 16%
Winst na belastingen € -55.901 € -42.650 € -34.376 € 19.167 ▲ € 53.543
Eigen vermogen € 3.416.927 € 1.724.277 € 1.689.900 € 1.709.067 ▲ 1%
Totale schulden € 3.035.620 € 3.517.259 € 3.612.554 € 3.493.566 ▼ 3%
Cash € 6.697 € 4.468 € 8.285 € 29.234 ▲ 253%
Terreinen & gebouwen € 856.065 € 809.020 € 800.490 € 791.959 ▼ 1%
Opgepotte winst € 2.398.163 € 709.928 € 684.382 € 707.963 ▲ 3%
Dividend € 0 € 1.650.000 € 0 € 0
Bankschulden € 176.185 € 65.484 € 70.616 € 58.513 ▼ 17%
Balanstotaal € 6.457.812 € 5.241.536 € 5.302.454 € 5.202.633 ▼ 2%
Werknemers (VTE) 9 7,8 6,5 5,9 ▼ 0,6

Kerncijfers van TRAMARCO, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.

Wat is er gebeurd met TRAMARCO?

Wat er de jongste jaren bij TRAMARCO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Mercuralia BV stopte als bestuurder. NBB
  • Boisseilles BV stopte als bestuurder. NBB
  • Rover BV stopte als bestuurder. NBB
  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 19.167. Bron: NBB ↗
  • Mercuralia BV werd bestuurder. NBB
  • Boisseilles BV werd bestuurder. NBB
  • Rover BV werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Brugge. KBO

Samengevat

Van € 55.901 verlies in 2023 naar € 19.167 winst in 2026.

Betaalde al € 2.990 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2026, met € 19.167 winst.

Keerde in totaal € 1,7 miljoen dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

MERCURALIA 33.3%

Het aandeel van BOISSEILLES, MERCURALIA komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.

TRAMARCO

De aandelen zijn in handen van BOISSEILLES (33.3%) en MERCURALIA (33.3%). Zelf heeft het 100% van Tyles, 100% van Speedexsa en 100% van Tyles Distribution.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2026

Mercuralia BV

Bestuurder · vertegenwoordigd door Fabienne Royaux

Ook actief bij: SPEEDEXSA, TYLES, GUPAFA, VILVORDIT NEW

sinds 2023 · tot 2029

Boisseilles BV

Bestuurder · vertegenwoordigd door Guy Royaux

Ook actief bij: SPEEDEXSA, TYLES, GUPAFA, VILVORDIT NEW

sinds 2023 · tot 2029

Rover BV

Bestuurder · vertegenwoordigd door Paul Royaux

Ook actief bij: SPEEDEXSA, TYLES, GUPAFA, VILVORDIT NEW

sinds 2023 · tot 2029

Aandeelhouders

Participaties

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Pathoekeweg 152

8000 Brugge

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

Varnish

Hosting & E-mail

E-mail provider

Microsoft 365

Hosting

TELENET-AS, BE

Website info

HTTPS Ja
Talen NL

Kenmerken

Contactpagina

Beveiliging

✓ HTTPS
✓ SPF
✓ DMARC

Gegevens

Ondernemingsnummer
0444.651.760
Btw-nummer
BE 0444.651.760
Maatschappelijke zetel
Pathoekeweg 152, 8000 Brugge
Namen & benamingen
TRAMARCO
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Naamloze vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
8 juli 1991
Peppol
Actief · Actief sinds 1 jan 2001
Activiteiten · NACE

Activiteiten van holdings

Holdings

Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen

Verhuur en exploitatie van terreinen

Veelgestelde vragen

Wat doet TRAMARCO?
TRAMARCO is volgens de KBO actief als: Activiteiten van holdings. NV, gestart op 8 juli 1991, 1 vestiging.
Wat is het adres van TRAMARCO?
De maatschappelijke zetel van TRAMARCO is gevestigd te Pathoekeweg 152, 8000 Brugge.
Is TRAMARCO nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is TRAMARCO actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 8 juli 1991.
Is TRAMARCO geregistreerd op Peppol?
Ja, TRAMARCO is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0444651760.
Wat is het ondernemingsnummer van TRAMARCO?
Het ondernemingsnummer van TRAMARCO is BE0444651760.
Wanneer is TRAMARCO opgericht?
TRAMARCO is opgericht op 8 juli 1991.