Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 13 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.
-
Team krimpt NBB
Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 8,3 naar 5,2.
Financiën
Boekjaar 2026
GUPAFA uit Brugge, ondernemingsnummer BE0435802192, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 84.413 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GUPAFA een brutomarge van € 839.865 en een eigen vermogen van € 4,1 miljoen. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € -15.207 naar € 84.413. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 4,1 miljoen
▲ 2% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 84.413
▲ in 2025 nog € 15.207 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 54.222
▼ 73% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 1,1 miljoen.
Mensen en middelen in 2026
5,2
▼ 1,4 t.o.v. 2025
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 228.494
▼ 9% t.o.v. 2025
€ 43.900 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 248.640
▼ 27% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 2,8 miljoen
▼ 12% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 482.194 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 303.585
▲ 31% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 80.792
▲ 145% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.052.731 | € 977.892 | € 791.887 | € 839.865 | ▲ 6% |
| Winst na belastingen | € 106.699 | € 56.297 | € -15.207 | € 84.413 | ▲ € 99.620 |
| Eigen vermogen | € 3.933.538 | € 3.989.835 | € 3.974.628 | € 4.059.041 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 4.686.320 | € 4.110.974 | € 4.045.036 | € 3.644.685 | ▼ 10% |
| Cash | € 73.662 | € 32.578 | € 197.864 | € 54.222 | ▼ 73% |
| Terreinen & gebouwen | € 5.652.765 | € 5.535.756 | € 5.427.132 | € 5.295.774 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € 933.538 | € 989.835 | € 974.628 | € 1.059.041 | ▲ 9% |
| Bankschulden | € 3.405.350 | € 3.598.806 | € 3.225.653 | € 2.831.011 | ▼ 12% |
| Balanstotaal | € 8.619.858 | € 8.100.809 | € 8.034.664 | € 7.717.976 | ▼ 4% |
| Werknemers (VTE) | 9,1 | 8,3 | 6,6 | 5,2 | ▼ 1,4 |
Kerncijfers van GUPAFA, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met GUPAFA?
Wat er de jongste jaren bij GUPAFA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Mercuralia BV stopte als bestuurder. NBB
- Boisseilles BV stopte als bestuurder. NBB
- Rover BV stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 84.413. Bron: NBB ↗
- Mercuralia BV werd bestuurder. NBB
- Boisseilles BV werd bestuurder. NBB
- Rover BV werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Asse. KBO
Samengevat
Van € 106.699 winst in 2023 naar € 84.413 winst in 2026.
Beste jaar ooit: 2023, met € 106.699 winst.
Gemiddeld € 161.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2026.
Bestuur
Het aandeel van BOISSEILLES, MERCURALIA komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
GUPAFADe aandelen zijn in handen van BOISSEILLES (33.3%) en MERCURALIA (33.3%). Zelf heeft het 100% van Vilvordit New.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Bestuurder · vertegenwoordigd door Royaux Fabienne
Ook actief bij: SPEEDEXSA, TYLES, TRAMARCO, VILVORDIT NEW
sinds 2023 · tot 2029
Bestuurder · vertegenwoordigd door Royaux Guy
Ook actief bij: SPEEDEXSA, TYLES, TRAMARCO, VILVORDIT NEW
sinds 2023 · tot 2029
Bestuurder · vertegenwoordigd door Royaux Paul
Ook actief bij: SPEEDEXSA, TYLES, TRAMARCO, VILVORDIT NEW
sinds 2023 · tot 2029
Aandeelhouders
33.3%
33.3%
Participaties
100%
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Pathoekeweg 148
8000 Brugge
Zuiderlaan 12
1731 Asse
Actief sinds 13 oktober 2005
Zuiderlaan 14
1731 Asse
Actief sinds 1 januari 2012
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0435.802.192
- Btw-nummer
- BE 0435.802.192
- Maatschappelijke zetel
- Pathoekeweg 148, 8000 Brugge
- Namen & benamingen
- GUPAFA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 november 1988
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Goederenvervoer over de weg
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering