Actief · volgens de KBO, 25 september 2026

Loots Interieur

BE1039064097

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Loots Interieur is een schrijnwerker in Dessel. BV, gestart op 15 juni 2026, 1 vestiging.

Brasel 77, 2480 Dessel

Actief voor

3 maanden, 10 dagen

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met Loots Interieur?

Wat er de jongste jaren bij Loots Interieur gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Dessel. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Brasel 77

2480 Dessel

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1039.064.097
Btw-nummer
BE 1039.064.097
Maatschappelijke zetel
Brasel 77, 2480 Dessel
Namen & benamingen
Loots Interieur
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
15 juni 2026
Peppol
Actief · Actief sinds 30 jun 2026
Activiteiten · NACE

Schrijnwerk

Vervaardiging van keukenmeubelen

Vervaardiging van kantoor- en winkelmeubelen

Vervaardiging van eetkamer-, zitkamer-, slaapkamer- en badkamermeubelen

Vervaardiging van andere meubelen, neg

Veelgestelde vragen

Wat doet Loots Interieur?
Loots Interieur is een schrijnwerker in Dessel. BV, gestart op 15 juni 2026, 1 vestiging.
Wat is het adres van Loots Interieur?
De maatschappelijke zetel van Loots Interieur is gevestigd te Brasel 77, 2480 Dessel.
Is Loots Interieur nog actief?
Ja. Volgens de KBO (25 september 2026) is Loots Interieur actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 15 juni 2026.
Is Loots Interieur geregistreerd op Peppol?
Ja, Loots Interieur is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1039064097.
Wat is het ondernemingsnummer van Loots Interieur?
Het ondernemingsnummer van Loots Interieur is BE1039064097.
Wanneer is Loots Interieur opgericht?
Loots Interieur is opgericht op 15 juni 2026.