Actief

Recreatieve keyboardclub Kempen educatief

Switched

BE1038487839

Rechtspersoon Vennootschap of vereniging zonder rechtspersoonlijkheid 1 vestiging

Actief voor

6 maanden, 26 dagen

Maatschappelijke zetel

Rode Ridderhof 6 bus 1

2300 Turnhout

België

Namen & benamingen

Recreatieve keyboardclub Kempen educatief

Maatschappelijke naam

NL

Ondernemingsgegevens

Type onderneming

Rechtspersoon

Juridische vorm

Vennootschap of vereniging zonder rechtspersoonlijkheid

Juridische situatie

Normale toestand

Startdatum

2 januari 2026

Contact

Niet gespecificeerd

Peppol

Niet geregistreerd

Dit bedrijf is nog niet geregistreerd op het Peppol netwerk voor e-facturatie.

Powered by

Databakkes.be

Bedrijfsinfo. Zonder zever.

Activiteiten

NACE-BEL activiteiten

Wat doet dit bedrijf officieel?

90202 Hoofdactiviteit

Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles

Wat zijn NACE-codes? NACE-BEL is de Belgische versie van de Europese activiteitennomenclatuur. Elk bedrijf heeft minstens één code die aangeeft wat hun hoofdactiviteit is.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Rode Ridderhof 6 bus 1

2300 Turnhout

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Recreatieve keyboardclub Kempen educatief?
Het ondernemingsnummer van Recreatieve keyboardclub Kempen educatief is BE1038487839.
Wat is het adres van Recreatieve keyboardclub Kempen educatief?
De maatschappelijke zetel van Recreatieve keyboardclub Kempen educatief is gevestigd te Rode Ridderhof 6 bus 1, 2300 Turnhout.
Wanneer is Recreatieve keyboardclub Kempen educatief opgericht?
Recreatieve keyboardclub Kempen educatief is opgericht op 2 januari 2026.
Wat is de hoofdactiviteit van Recreatieve keyboardclub Kempen educatief?
De hoofdactiviteit van Recreatieve keyboardclub Kempen educatief is "Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles" (NACE-code 90202).
Heeft Recreatieve keyboardclub Kempen educatief een website?
Er is momenteel geen website bekend voor Recreatieve keyboardclub Kempen educatief.