Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

ERIK LENAERTS & CO

BE1037675316

Rechtspersoon Commanditaire vennootschap 1 vestiging

ERIK LENAERTS & CO is een ingenieursbureau in Peer. CommV, gestart op 6 mei 2026, 1 vestiging.

Kraanberg 36B, 3990 Peer

Actief voor

4 maanden, 21 dagen

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met ERIK LENAERTS & CO?

Wat er de jongste jaren bij ERIK LENAERTS & CO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Peer. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Kraanberg 36B

3990 Peer

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1037.675.316
Btw-nummer
BE 1037.675.316
Maatschappelijke zetel
Kraanberg 36B, 3990 Peer
Namen & benamingen
ERIK LENAERTS & CO
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Commanditaire vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
6 mei 2026
Peppol
Actief · Actief sinds 19 jun 2026
Activiteiten · NACE

Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Veelgestelde vragen

Wat doet ERIK LENAERTS & CO?
ERIK LENAERTS & CO is een ingenieursbureau in Peer. CommV, gestart op 6 mei 2026, 1 vestiging.
Wat is het adres van ERIK LENAERTS & CO?
De maatschappelijke zetel van ERIK LENAERTS & CO is gevestigd te Kraanberg 36B, 3990 Peer.
Is ERIK LENAERTS & CO nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is ERIK LENAERTS & CO actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 6 mei 2026.
Is ERIK LENAERTS & CO geregistreerd op Peppol?
Ja, ERIK LENAERTS & CO is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1037675316.
Wat is het ondernemingsnummer van ERIK LENAERTS & CO?
Het ondernemingsnummer van ERIK LENAERTS & CO is BE1037675316.
Wanneer is ERIK LENAERTS & CO opgericht?
ERIK LENAERTS & CO is opgericht op 6 mei 2026.