Actief

WOK INN & BOWLING

Switched

BE1036205270

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Actief voor

3 maanden, 27 dagen

Maatschappelijke zetel

Zavelstraat 71

3520 Zonhoven

België

Namen & benamingen

WOK INN & BOWLING

Maatschappelijke naam

NL

Ondernemingsgegevens

Type onderneming

Rechtspersoon

Juridische vorm

Besloten Vennootschap

Juridische situatie

Normale toestand

Startdatum

30 maart 2026

Contact

Niet gespecificeerd

Peppol

Actief
0208:1036205270

Actief sinds 3 jun 2026

Powered by

Databakkes.be

Bedrijfsinfo. Zonder zever.

Activiteiten

NACE-BEL activiteiten

Wat doet dit bedrijf officieel?

56111 Hoofdactiviteit

Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening

Exploitatie van sportaccommodaties

Wat zijn NACE-codes? NACE-BEL is de Belgische versie van de Europese activiteitennomenclatuur. Elk bedrijf heeft minstens één code die aangeeft wat hun hoofdactiviteit is.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Zavelstraat 71

3520 Zonhoven

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van WOK INN & BOWLING?
Het ondernemingsnummer van WOK INN & BOWLING is BE1036205270.
Wat is het adres van WOK INN & BOWLING?
De maatschappelijke zetel van WOK INN & BOWLING is gevestigd te Zavelstraat 71, 3520 Zonhoven.
Wanneer is WOK INN & BOWLING opgericht?
WOK INN & BOWLING is opgericht op 30 maart 2026.
Wat is de hoofdactiviteit van WOK INN & BOWLING?
De hoofdactiviteit van WOK INN & BOWLING is "Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening" (NACE-code 56111).
Heeft WOK INN & BOWLING een website?
Er is momenteel geen website bekend voor WOK INN & BOWLING.