Actief · volgens de KBO, 24 september 2026

ESENTO TUINEN

BE1027525651

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

ESENTO TUINEN is een tuinaannemer in Evergem. BV, gestart op 11 september 2025, 1 vestiging.

Grovermansdreef 29, 9940 Evergem

Actief voor

1 jaar

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met ESENTO TUINEN?

Wat er de jongste jaren bij ESENTO TUINEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Evergem. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Grovermansdreef 29

9940 Evergem

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1027.525.651
Btw-nummer
BE 1027.525.651
Maatschappelijke zetel
Grovermansdreef 29, 9940 Evergem
Namen & benamingen
ESENTO TUINEN
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
11 september 2025
Peppol
Actief · Actief sinds 22 okt 2025
Activiteiten · NACE

Landschapsverzorging

Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen

Veelgestelde vragen

Wat doet ESENTO TUINEN?
ESENTO TUINEN is een tuinaannemer in Evergem. BV, gestart op 11 september 2025, 1 vestiging.
Wat is het adres van ESENTO TUINEN?
De maatschappelijke zetel van ESENTO TUINEN is gevestigd te Grovermansdreef 29, 9940 Evergem.
Is ESENTO TUINEN nog actief?
Ja. Volgens de KBO (24 september 2026) is ESENTO TUINEN actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 11 september 2025.
Is ESENTO TUINEN geregistreerd op Peppol?
Ja, ESENTO TUINEN is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1027525651.
Wat is het ondernemingsnummer van ESENTO TUINEN?
Het ondernemingsnummer van ESENTO TUINEN is BE1027525651.
Wanneer is ESENTO TUINEN opgericht?
ESENTO TUINEN is opgericht op 11 september 2025.