Actief · volgens de KBO, 25 september 2026

HOUT FEYEN

BE1026106481

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

HOUT FEYEN is een schrijnwerkerij in Dessel. BV, gestart op 1 augustus 2025, 1 vestiging.

Kastelsedijk 54, 2480 Dessel

Actief voor

1 jaar, 1 maand

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met HOUT FEYEN?

Wat er de jongste jaren bij HOUT FEYEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Dessel. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Kastelsedijk 54

2480 Dessel

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 4 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1026.106.481
Btw-nummer
BE 1026.106.481
Maatschappelijke zetel
Kastelsedijk 54, 2480 Dessel
Namen & benamingen
HOUT FEYEN
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
1 augustus 2025
Peppol
Actief · Actief sinds 7 aug 2025
Activiteiten · NACE

Vervaardiging van geassembleerde parketvloeren

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Detailhandel in parket-, laminaat- en kurkvloeren

Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk

Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)

Groothandel in hout

Veelgestelde vragen

Wat doet HOUT FEYEN?
HOUT FEYEN is een schrijnwerkerij in Dessel. BV, gestart op 1 augustus 2025, 1 vestiging.
Wat is het adres van HOUT FEYEN?
De maatschappelijke zetel van HOUT FEYEN is gevestigd te Kastelsedijk 54, 2480 Dessel.
Is HOUT FEYEN nog actief?
Ja. Volgens de KBO (25 september 2026) is HOUT FEYEN actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 1 augustus 2025.
Is HOUT FEYEN geregistreerd op Peppol?
Ja, HOUT FEYEN is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1026106481.
Wat is het ondernemingsnummer van HOUT FEYEN?
Het ondernemingsnummer van HOUT FEYEN is BE1026106481.
Wanneer is HOUT FEYEN opgericht?
HOUT FEYEN is opgericht op 1 augustus 2025.