Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

DHONDT & DOCHTERS

BE1022148386

Rechtspersoon Commanditaire vennootschap 1 vestiging

DHONDT & DOCHTERS is een landbouwbedrijf in Beernem. CommV, gestart op 9 april 2025, 1 vestiging.

Tinhoutstraat 50, 8730 Beernem

Actief voor

1 jaar, 5 maanden

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met DHONDT & DOCHTERS?

Wat er de jongste jaren bij DHONDT & DOCHTERS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Beernem. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Tinhoutstraat 50

8730 Beernem

2.373.744.903

Schipperstraat 6

8730 Beernem

Actief sinds 9 april 2025

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1022.148.386
Btw-nummer
BE 1022.148.386
Maatschappelijke zetel
Tinhoutstraat 50, 8730 Beernem
Namen & benamingen
DHONDT & DOCHTERS
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Commanditaire vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
9 april 2025
Peppol
Actief · Actief sinds 27 mrt 2026
Activiteiten · NACE

Teelt van andere granen dan rijst, en van peulgewassen en oliehoudende zaden

Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen

Teelt van vezelgewassen

Teelt van andere eenjarige gewassen, neg

Veelgestelde vragen

Wat doet DHONDT & DOCHTERS?
DHONDT & DOCHTERS is een landbouwbedrijf in Beernem. CommV, gestart op 9 april 2025, 1 vestiging.
Wat is het adres van DHONDT & DOCHTERS?
De maatschappelijke zetel van DHONDT & DOCHTERS is gevestigd te Tinhoutstraat 50, 8730 Beernem.
Is DHONDT & DOCHTERS nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is DHONDT & DOCHTERS actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 9 april 2025.
Is DHONDT & DOCHTERS geregistreerd op Peppol?
Ja, DHONDT & DOCHTERS is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1022148386.
Wat is het ondernemingsnummer van DHONDT & DOCHTERS?
Het ondernemingsnummer van DHONDT & DOCHTERS is BE1022148386.
Wanneer is DHONDT & DOCHTERS opgericht?
DHONDT & DOCHTERS is opgericht op 9 april 2025.