Actief · volgens de KBO, 23 september 2026

Unité Godart

BE1016314431

Rechtspersoon BTW-eenheid

Unité Godart is een schrijnwerker in Frameries. BTW-eenheid, gestart op 1 december 2024.

Chemin Vert 12 bus B, 7080 Frameries

Actief voor

1 jaar, 9 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met Unité Godart?

Wat er de jongste jaren bij Unité Godart gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Chemin Vert 12 bus B

7080 Frameries

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1016.314.431
Btw-nummer
BE 1016.314.431
Maatschappelijke zetel
Chemin Vert 12 bus B, 7080 Frameries
Namen & benamingen
Unité Godart
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
BTW-eenheid
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
1 december 2024
Peppol
Niet geregistreerd
Activiteiten · NACE

Schrijnwerk

Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen

Veelgestelde vragen

Wat doet Unité Godart?
Unité Godart is een schrijnwerker in Frameries. BTW-eenheid, gestart op 1 december 2024.
Wat is het adres van Unité Godart?
De maatschappelijke zetel van Unité Godart is gevestigd te Chemin Vert 12 bus B, 7080 Frameries.
Is Unité Godart nog actief?
Ja. Volgens de KBO (23 september 2026) is Unité Godart actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 1 december 2024.
Is Unité Godart geregistreerd op Peppol?
Nee, Unité Godart is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van Unité Godart?
Het ondernemingsnummer van Unité Godart is BE1016314431.
Wanneer is Unité Godart opgericht?
Unité Godart is opgericht op 1 december 2024.