Actief · volgens de KBO, 21 september 2026

Voyage Dansé

BE1014950689

Rue de Tirlemont 41, 1390 Grez-Doiceau

Actief voor

1 jaar, 11 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met Voyage Dansé?

Wat er de jongste jaren bij Voyage Dansé gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Rue de Tirlemont 41

1390 Grez-Doiceau

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1014.950.689
Btw-nummer
BE 1014.950.689
Maatschappelijke zetel
Rue de Tirlemont 41, 1390 Grez-Doiceau
Namen & benamingen
Voyage Dansé
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
10 oktober 2024
Peppol
Niet geregistreerd

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van Voyage Dansé?
De maatschappelijke zetel van Voyage Dansé is gevestigd te Rue de Tirlemont 41, 1390 Grez-Doiceau.
Is Voyage Dansé nog actief?
Ja. Volgens de KBO (21 september 2026) is Voyage Dansé actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 10 oktober 2024.
Is Voyage Dansé geregistreerd op Peppol?
Nee, Voyage Dansé is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van Voyage Dansé?
Het ondernemingsnummer van Voyage Dansé is BE1014950689.
Wanneer is Voyage Dansé opgericht?
Voyage Dansé is opgericht op 10 oktober 2024.
Is Voyage Dansé een betrouwbaar bedrijf?
Databakkes geeft geen oordeel; dit zeggen de bronnen: Actief volgens de KBO sinds 10 oktober 2024; nog geen jaarrekening neergelegd.