Actief · volgens de KBO, 25 september 2026

VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR

BE1011060494

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR is een grondwerker in Ranst. BV, gestart op 2 juli 2024, 1 vestiging.

Pater Domstraat 19, 2520 Ranst

Achter het bedrijf: Ruben Van Dyck.

Actief voor

2 jaar, 2 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR uit Ranst, ondernemingsnummer BE1011060494, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 135.467 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR een brutomarge van € 274.380 en een eigen vermogen van € 140.467. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 11 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 140.467

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 135.467

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 69.037

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 135.467.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 51.935

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 246.981

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 5 jaar te gaan

€ 358.563

Dit jaar wordt € 68.524 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 15.248

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 50.548

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Wat is er gebeurd met VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR?

Wat er de jongste jaren bij VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 135.467. Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Ranst. KBO
  • Ruben Van Dyck werd bestuurder. NBB
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Betaalde al € 29.921 vennootschapsbelasting sinds 2025.

Bestuur

Ruben Van Dyck
VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR

Achter VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR zit Ruben Van Dyck.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Ruben Van Dyck

Bestuurder

sinds 2024

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Pater Domstraat 19

2520 Ranst

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1011.060.494
Btw-nummer
BE 1011.060.494
Maatschappelijke zetel
Pater Domstraat 19, 2520 Ranst
Namen & benamingen
VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR · VDR
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
2 juli 2024
Peppol
Actief · Actief sinds 15 dec 2025
Activiteiten · NACE

Bouwrijp maken van terreinen

Goederenvervoer over de weg, m.u.v. verhuisbedrijven

Africhten van huisdieren

Slopen

Overige bouwinstallatie, n.e.g.

Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen

Overige bouwinstallatie

Veelgestelde vragen

Wat doet VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR?
VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR is een grondwerker in Ranst. BV, gestart op 2 juli 2024, 1 vestiging.
Wat is het adres van VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR?
De maatschappelijke zetel van VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR is gevestigd te Pater Domstraat 19, 2520 Ranst.
Is VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR nog actief?
Ja. Volgens de KBO (25 september 2026) is VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 2 juli 2024.
Is VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR geregistreerd op Peppol?
Ja, VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1011060494.
Wat is het ondernemingsnummer van VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR?
Het ondernemingsnummer van VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR is BE1011060494.
Wanneer is VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR opgericht?
VAN DYCK RUBEN, afgekort VDR is opgericht op 2 juli 2024.