Actief · volgens de KBO, 25 september 2026

MONSTER DRINKS

BE1004784297

MONSTER DRINKS is een supermarkt in Brussel. BV, gestart op 16 januari 2024.

Handelskaai 25, 1000 Brussel

Actief voor

2 jaar, 8 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Druk adres KBO

    45 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met MONSTER DRINKS?

Wat er de jongste jaren bij MONSTER DRINKS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Handelskaai 25

1000 Brussel

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1004.784.297
Btw-nummer
BE 1004.784.297
Maatschappelijke zetel
Handelskaai 25, 1000 Brussel
Namen & benamingen
MONSTER DRINKS
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
16 januari 2024
Peppol
Actief · Actief sinds 16 sep 2026
Activiteiten · NACE

Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen

Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)

Groothandel in dranken, algemeen assortiment

Detailhandel in dranken, algemeen assortiment

Veelgestelde vragen

Wat doet MONSTER DRINKS?
MONSTER DRINKS is een supermarkt in Brussel. BV, gestart op 16 januari 2024.
Wat is het adres van MONSTER DRINKS?
De maatschappelijke zetel van MONSTER DRINKS is gevestigd te Handelskaai 25, 1000 Brussel.
Is MONSTER DRINKS nog actief?
Ja. Volgens de KBO (25 september 2026) is MONSTER DRINKS actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 16 januari 2024.
Is MONSTER DRINKS geregistreerd op Peppol?
Ja, MONSTER DRINKS is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1004784297.
Wat is het ondernemingsnummer van MONSTER DRINKS?
Het ondernemingsnummer van MONSTER DRINKS is BE1004784297.
Wanneer is MONSTER DRINKS opgericht?
MONSTER DRINKS is opgericht op 16 januari 2024.