Actief · volgens de KBO, 26 september 2026

DORI'S POKÉ BOWL

BE1003003061

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

DORI'S POKÉ BOWL is een horecazaak in Essen. BV, gestart op 5 december 2023, 1 vestiging.

Stationsstraat 154, 2910 Essen

Achter het bedrijf: Wesley Van Rompaey.

Actief voor

2 jaar, 9 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 49 % van de kortlopende schulden in 2024; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2024

DORI'S POKÉ BOWL uit Essen, ondernemingsnummer BE1003003061, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 14.342 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DORI'S POKÉ BOWL een brutomarge van € 112.815 en een eigen vermogen van € 18.342. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 juli 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 18.342

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 14.342

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 7.686

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 14.342.

Mensen en middelen in 2024

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Loonkost

€ 81.221

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 6.279

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2024

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 2.288

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 15.199

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Wat is er gebeurd met DORI'S POKÉ BOWL?

Wat er de jongste jaren bij DORI'S POKÉ BOWL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 14.342. Bron: NBB ↗
  • Wesley Van Rompaey werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Essen. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Betaalde al € 4.783 vennootschapsbelasting sinds 2024.

Bestuur

Wesley Van Rompaey
DORI'S POKÉ BOWL

Achter DORI'S POKÉ BOWL zit Wesley Van Rompaey.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2024

Wesley Van Rompaey

Bestuurder

sinds 2025

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Stationsstraat 154

2910 Essen

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1003.003.061
Btw-nummer
BE 1003.003.061
Maatschappelijke zetel
Stationsstraat 154, 2910 Essen
Namen & benamingen
DORI'S POKÉ BOWL
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
5 december 2023
Peppol
Actief · Actief sinds 12 feb 2025
Activiteiten · NACE

Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden

Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening

Eetgelegenheden met beperkte bediening

Eetgelegenheden met volledige bediening

Veelgestelde vragen

Wat doet DORI'S POKÉ BOWL?
DORI'S POKÉ BOWL is een horecazaak in Essen. BV, gestart op 5 december 2023, 1 vestiging.
Wat is het adres van DORI'S POKÉ BOWL?
De maatschappelijke zetel van DORI'S POKÉ BOWL is gevestigd te Stationsstraat 154, 2910 Essen.
Is DORI'S POKÉ BOWL nog actief?
Ja. Volgens de KBO (26 september 2026) is DORI'S POKÉ BOWL actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 5 december 2023.
Is DORI'S POKÉ BOWL geregistreerd op Peppol?
Ja, DORI'S POKÉ BOWL is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1003003061.
Wat is het ondernemingsnummer van DORI'S POKÉ BOWL?
Het ondernemingsnummer van DORI'S POKÉ BOWL is BE1003003061.
Wanneer is DORI'S POKÉ BOWL opgericht?
DORI'S POKÉ BOWL is opgericht op 5 december 2023.