Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 48 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2024.
Financiën
Boekjaar 2025
RUITERSPORT HIPPIQUE uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE1000733261, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 45.430 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RUITERSPORT HIPPIQUE een brutomarge van € 74.232 en een eigen vermogen van € 100.732. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 26.149 naar € 45.430. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 100.732
▲ 82% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 45.430
▲ 74% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 68.732
▲ 141% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 100.232.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 20.098
▼ 28% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 25.091
▲ € 21.130 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.369
▲ 3% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 36.510 | € 41.740 | € 74.232 | ▲ 78% |
| Winst na belastingen | € 28.654 | € 26.149 | € 45.430 | ▲ 74% |
| Eigen vermogen | € 29.154 | € 55.302 | € 100.732 | ▲ 82% |
| Totale schulden | € 191.822 | € 149.683 | € 156.535 | ▲ 5% |
| Cash | € 11.764 | € 28.513 | € 68.732 | ▲ 141% |
| Opgepotte winst | € 28.654 | € 54.802 | € 100.232 | ▲ 83% |
| Balanstotaal | € 220.976 | € 204.985 | € 257.267 | ▲ 26% |
Kerncijfers van RUITERSPORT HIPPIQUE, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RUITERSPORT HIPPIQUE?
Wat er de jongste jaren bij RUITERSPORT HIPPIQUE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 45.430 (▲ 74% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
Samengevat
Van € 28.654 winst in 2023 naar € 45.430 winst in 2025.
Betaalde al € 25.810 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 45.430 winst.
Bestuur
Achter RUITERSPORT HIPPIQUE zit Maritsa Bertrand.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Maritsa Bertrand
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Nijven(OPP) 22
2890 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Bertrand Maritsa(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1000.733.261
- Btw-nummer
- BE 1000.733.261
- Maatschappelijke zetel
- Nijven(OPP) 22, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- RUITERSPORT HIPPIQUE · HIPPIQUE SADDLERY - HIPPIQUE ZADELPASDIENST - HIPPIQUE ZADELS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 oktober 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 apr 2024
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in overige sportartikelen
Detailhandel in sport- en kampeerartikelen in gespecialiseerde winkels
Groothandel in sport- en kampeerartikelen, met uitzondering van fietsen
Verhuur en lease van sport- en recreatieartikelen
Activiteiten van paardensportclubs
Sport- en recreatieonderwijs
Handel in eigen onroerend goed