Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Negatief eigen vermogen NBB
Meer schulden dan bezittingen in 2 van de laatste 2 boekjaren.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 24 % van de kortlopende schulden in 2022; drempel 65 %.
-
Juridische toestand KBO
Opening faillissement volgens de KBO.
Financiën
Boekjaar 2022
SODISTAL uit Walcourt, ondernemingsnummer BE0885250506, sloot boekjaar 2022 af met een resultaat van € -54.911 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SODISTAL een brutomarge van € 183.553 en een eigen vermogen van € -358.409. Tegenover boekjaar 2021 ging het resultaat van € 19.981 naar € -54.911. Het bedrijf draaide verlies. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 29 augustus 2023 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ -358.409
▼ € 54.911 t.o.v. 2021
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -54.911
▼ in 2021 nog € 19.981 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 47.882
▲ 86% t.o.v. 2021
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -408.409.
Mensen en middelen in 2022
12
▼ 0,4 t.o.v. 2021
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 212.548
▼ 7% t.o.v. 2021
€ 17.700 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.227
▼ 20% t.o.v. 2021
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2022
€ 8.765
▼ 25% t.o.v. 2021
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 310.763
▲ 23% t.o.v. 2021
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 46.170
▲ 38% t.o.v. 2021
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | Verschil 2021 → 2022 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 283.382 | € 183.553 | ▼ 35% |
| Winst na belastingen | € 19.981 | € -54.911 | ▼ € 74.892 |
| Eigen vermogen | € -303.498 | € -358.409 | ▼ € 54.911 |
| Totale schulden | € 586.467 | € 662.423 | ▲ 13% |
| Cash | € 25.715 | € 47.882 | ▲ 86% |
| Opgepotte winst | € -353.498 | € -408.409 | ▼ € 54.911 |
| Bankschulden | € 11.722 | € 8.765 | ▼ 25% |
| Balanstotaal | € 282.969 | € 304.014 | ▲ 7% |
| Werknemers (VTE) | 12,4 | 12 | ▼ 0,4 |
Kerncijfers van SODISTAL, boekjaren 2021 tot 2022, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2023 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2024.
Wat is er gebeurd met SODISTAL?
Wat er de jongste jaren bij SODISTAL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
SODISTAL is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2022: verlies van € 54.911 (▼ € 74.892 t.o.v. 2021). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Walcourt. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 19.981 winst in 2021 naar € 54.911 verlies in 2022.
Beste jaar ooit: 2021, met € 19.981 winst.
Gemiddeld € 15.300 toegevoegde waarde per werknemer in 2022.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Grand' Rue(Som) 103
5651 Walcourt
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0885.250.506
- Btw-nummer
- BE 0885.250.506
- Maatschappelijke zetel
- Grand' Rue(Som) 103, 5651 Walcourt
- Namen & benamingen
- SODISTAL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Opening faillissement
- Startdatum
- 27 november 2006
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Niet-gespecialiseerde detailhandel in algemene voedingsmiddelen (verkoopsoppervlakte minder dan 100 m2)
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)