Actief · volgens de KBO, 21 september 2026

GREENFREE ONE

BE0882855297

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

GREENFREE ONE is volgens de KBO actief als: Handel in eigen onroerend goed. BV, gestart op 3 augustus 2006, 1 vestiging.

Burgemeester Etienne Demunterl. 5, 1090 Jette

Achter het bedrijf: SOCIETE DE SERVICES ET DE PARTICIPATIONS SA.

Actief voor

20 jaar, 1 maand

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Druk adres KBO

    69 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.

Financiën

Boekjaar 2025

GREENFREE ONE uit Jette, ondernemingsnummer BE0882855297, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 2.229 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GREENFREE ONE een brutomarge van € 2.013 en een eigen vermogen van € 466.560. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.225 naar € 2.229. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 466.560

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 2.229

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 351

▼ 32% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -34.640.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 991 € 2.031 € 2.028 € 2.013 ▼ 1%
Winst na belastingen € 1.067 € 2.169 € 2.225 € 2.229
Eigen vermogen € 459.937 € 462.107 € 464.331 € 466.560
Totale schulden € 973 € 1.009 € 625 € 625
Cash € 508 € 426 € 518 € 351 ▼ 32%
Opgepotte winst € -41.263 € -39.093 € -36.869 € -34.640 ▲ € 2.229
Balanstotaal € 460.910 € 463.116 € 464.956 € 467.185

Kerncijfers van GREENFREE ONE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met GREENFREE ONE?

Wat er de jongste jaren bij GREENFREE ONE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 2.229. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • SOCIETE DE SERVICES ET DE PARTICIPATIONS SA werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Jette. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 1.067 winst in 2022 naar € 2.229 winst in 2025.

Beste jaar ooit: 2025, met € 2.229 winst.

Bestuur

Het aandeel van SOCIETE DE SERVICES ET DE PARTICIPATIONS komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.

GREENFREE ONE

Achter GREENFREE ONE zit SOCIETE DE SERVICES ET DE PARTICIPATIONS SA. De aandelen zijn in handen van SOCIETE DE SERVICES ET DE PARTICIPATIONS (100%).

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Participaties

Geen participaties in andere bedrijven gemeld.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Burgemeester Etienne Demunterl. 5

1090 Jette

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0882.855.297
Btw-nummer
BE 0882.855.297
Maatschappelijke zetel
Burgemeester Etienne Demunterl. 5, 1090 Jette
Namen & benamingen
GREENFREE ONE
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
3 augustus 2006
Peppol
Actief · Actief sinds 27 mrt 2026
Activiteiten · NACE

Handel in eigen onroerend goed

Veelgestelde vragen

Wat doet GREENFREE ONE?
GREENFREE ONE is volgens de KBO actief als: Handel in eigen onroerend goed. BV, gestart op 3 augustus 2006, 1 vestiging.
Wat is het adres van GREENFREE ONE?
De maatschappelijke zetel van GREENFREE ONE is gevestigd te Burgemeester Etienne Demunterl. 5, 1090 Jette.
Is GREENFREE ONE nog actief?
Ja. Volgens de KBO (21 september 2026) is GREENFREE ONE actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 3 augustus 2006.
Is GREENFREE ONE geregistreerd op Peppol?
Ja, GREENFREE ONE is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0882855297.
Wat is het ondernemingsnummer van GREENFREE ONE?
Het ondernemingsnummer van GREENFREE ONE is BE0882855297.
Wanneer is GREENFREE ONE opgericht?
GREENFREE ONE is opgericht op 3 augustus 2006.