Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN

BE0882734741

ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN is een architectenbureau in Diest. BV, gestart op 10 juli 2006.

Dillenburgstraat 34, 3290 Diest

Achter het bedrijf: Sylvie Beerten.

Actief voor

20 jaar, 2 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN uit Diest, ondernemingsnummer BE0882734741, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 41.057 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN een brutomarge van € 55.498 en een eigen vermogen van € 525.931. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 32.308 naar € 41.057. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 525.931

▲ 8% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 41.057

▲ 27% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 98.814

▲ 143% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 506.931.

Mensen en middelen in 2025

Voertuigen en materieel

€ 1.811

▼ 89% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 15.212

▲ € 14.121 t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 11.463

▲ 269% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 57.474 € 47.487 € 62.618 € 55.498 ▼ 11%
Winst na belastingen € 22.089 € 26.320 € 32.308 € 41.057 ▲ 27%
Eigen vermogen € 475.447 € 452.567 € 484.875 € 525.931 ▲ 8%
Totale schulden € 11.469 € 75.057 € 13.539 € 28.570 ▲ 111%
Cash € 106.138 € 83.576 € 40.714 € 98.814 ▲ 143%
Opgepotte winst € 407.247 € 433.567 € 465.875 € 506.931 ▲ 9%
Balanstotaal € 486.917 € 527.624 € 498.414 € 554.501 ▲ 11%

Kerncijfers van ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN?

Wat er de jongste jaren bij ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 41.057 (▲ 27% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 22.089 winst in 2022 naar € 41.057 winst in 2025.

Betaalde al € 57.476 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2025, met € 41.057 winst.

Bestuur

Sylvie Beerten
ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN

Achter ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN zit Sylvie Beerten.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Sylvie Beerten

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Dillenburgstraat 34

3290 Diest

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0882.734.741
Btw-nummer
BE 0882.734.741
Maatschappelijke zetel
Dillenburgstraat 34, 3290 Diest
Namen & benamingen
ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
10 juli 2006
Peppol
Actief · Actief sinds 1 jan 2001
Activiteiten · NACE

Activiteiten van bouwarchitecten

Architecten

Veelgestelde vragen

Wat doet ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN?
ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN is een architectenbureau in Diest. BV, gestart op 10 juli 2006.
Wat is het adres van ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN?
De maatschappelijke zetel van ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN is gevestigd te Dillenburgstraat 34, 3290 Diest.
Is ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 10 juli 2006.
Is ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN geregistreerd op Peppol?
Ja, ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0882734741.
Wat is het ondernemingsnummer van ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN?
Het ondernemingsnummer van ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN is BE0882734741.
Wanneer is ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN opgericht?
ARCHITECTENBUREAU SYLVIE BEERTEN is opgericht op 10 juli 2006.