Actief · volgens de KBO, 26 september 2026

Anthony PIRARD, Notaire

BE0880833442

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Anthony PIRARD, Notaire is een notariskantoor in Beloeil. BV, gestart op 30 maart 2006, 1 vestiging.

Place de Quevaucamps (Que) 34, 7972 Beloeil

Actief voor

20 jaar, 5 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

Anthony PIRARD, Notaire uit Beloeil, ondernemingsnummer BE0880833442, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 97.416 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Anthony PIRARD, Notaire een brutomarge van € 605.103 en een eigen vermogen van € 666.731. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 92.855 naar € 97.416. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 666.731

▼ 2% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 97.416

▲ 5% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 674.132

▲ 19% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 113.000 uitgekeerd

Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 453.462

▼ 13% t.o.v. 2024

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 5.787

▼ 61% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 9.766

▼ 31% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 117.223

▲ 11% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 614.039 € 559.055 € 675.426 € 605.103 ▼ 10%
Winst na belastingen € 82.945 € 1.055 € 92.855 € 97.416 ▲ 5%
Eigen vermogen € 603.405 € 604.460 € 682.315 € 666.731 ▼ 2%
Totale schulden € 3.781.104 € 4.779.276 € 160.942 € 263.949 ▲ 64%
Cash € 3.980.276 € 4.841.099 € 565.055 € 674.132 ▲ 19%
Terreinen & gebouwen € 18.151 € 14.134 € 10.557 € 6.980 ▼ 34%
Opgepotte winst € 583.405 € 582.460 € 660.315 € 644.731 ▼ 2%
Dividend € 89.500 € 0 € 15.000 € 113.000 ▲ € 98.000
Balanstotaal € 4.384.509 € 5.383.736 € 843.258 € 930.680 ▲ 10%
Werknemers (VTE) 7,3 7,5 6,8 -

Kerncijfers van Anthony PIRARD, Notaire, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Anthony PIRARD, Notaire?

Wat er de jongste jaren bij Anthony PIRARD, Notaire gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 97.416 (▲ 5% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Beloeil. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 82.945 winst in 2022 naar € 97.416 winst in 2025.

Betaalde al € 140.536 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2025, met € 97.416 winst.

Gemiddeld € 99.300 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Place de Quevaucamps (Que) 34

7972 Beloeil

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0880.833.442
Btw-nummer
BE 0880.833.442
Maatschappelijke zetel
Place de Quevaucamps (Que) 34, 7972 Beloeil
Namen & benamingen
Anthony PIRARD, Notaire
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
30 maart 2006
Peppol
Actief · Actief sinds 1 jan 2001
Activiteiten · NACE

Activiteiten van notarissen

Notariskantoor

Veelgestelde vragen

Wat doet Anthony PIRARD, Notaire?
Anthony PIRARD, Notaire is een notariskantoor in Beloeil. BV, gestart op 30 maart 2006, 1 vestiging.
Wat is het adres van Anthony PIRARD, Notaire?
De maatschappelijke zetel van Anthony PIRARD, Notaire is gevestigd te Place de Quevaucamps (Que) 34, 7972 Beloeil.
Is Anthony PIRARD, Notaire nog actief?
Ja. Volgens de KBO (26 september 2026) is Anthony PIRARD, Notaire actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 30 maart 2006.
Is Anthony PIRARD, Notaire geregistreerd op Peppol?
Ja, Anthony PIRARD, Notaire is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0880833442.
Wat is het ondernemingsnummer van Anthony PIRARD, Notaire?
Het ondernemingsnummer van Anthony PIRARD, Notaire is BE0880833442.
Wanneer is Anthony PIRARD, Notaire opgericht?
Anthony PIRARD, Notaire is opgericht op 30 maart 2006.