Financiën
Boekjaar 2025
J. Invest & Co uit Gent, ondernemingsnummer BE0880053482, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 240.438 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde J. Invest & Co een brutomarge van € 170.666 en een eigen vermogen van € 6 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 39.527 naar € 240.438. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 24 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 6 miljoen
▲ 17% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 240.438
▲ € 200.911 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 552.737
▲ € 544.923 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 4,2 miljoen.
Mensen en middelen in 2025
€ 112.638
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 109.627
Dit jaar wordt € 53.678 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 13.579
▲ € 13.522 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 39.609
▲ € 35.659 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -1.543 | € 6.516 | € -64 | € 170.666 | ▲ € 170.730 |
| Winst na belastingen | € 37.396 | € 46.099 | € 39.527 | € 240.438 | ▲ € 200.911 |
| Eigen vermogen | € 5.042.936 | € 5.089.035 | € 5.128.562 | € 6.011.770 | ▲ 17% |
| Totale schulden | € 19.626 | € 7.538 | € 4.007 | € 236.648 | ▲ € 232.641 |
| Cash | € 636.477 | € 123.812 | € 7.814 | € 552.737 | ▲ € 544.923 |
| Terreinen & gebouwen | - | - | - | € 3.752.111 | |
| Opgepotte winst | € 3.241.936 | € 3.288.035 | € 3.327.562 | € 4.210.770 | ▲ 27% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 109.627 | |
| Balanstotaal | € 5.062.562 | € 5.096.573 | € 5.132.569 | € 6.248.418 | ▲ 22% |
Kerncijfers van J. Invest & Co, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met J. Invest & Co?
Wat er de jongste jaren bij J. Invest & Co gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 240.438 (▲ € 200.911 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 37.396 winst in 2022 naar € 240.438 winst in 2025.
Betaalde al € 102.467 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 240.438 winst.
Bestuur
Achter J. Invest & Co zitten Christine Van Hoecke en Jo Legiest.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Christine Van Hoecke
Bestuurder
Jo Legiest
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Godshuishammeke 51D
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0880.053.482
- Btw-nummer
- BE 0880.053.482
- Maatschappelijke zetel
- Godshuishammeke 51D, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- J. Invest & Co
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Commanditaire vennootschap op aandelen
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 maart 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 okt 2026