Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

PHARMA CONSULT LZ

BE0878789514

Rechtspersoon Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid 1 vestiging

Curegemstraat 49, 3071 Kortenberg 0032485202577 [email protected]

Achter het bedrijf: Lieven Zwaenepoel.

Actief voor

20 jaar, 8 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Verlies twee jaar op rij NBB

    Negatief resultaat in 2025 en 2026.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 5 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2026

PHARMA CONSULT LZ uit Kortenberg, ondernemingsnummer BE0878789514, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € -8.090 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PHARMA CONSULT LZ een brutomarge van € 18.587 en een eigen vermogen van € 139.116. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € -7.109 naar € -8.090. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 139.116

▼ 5% t.o.v. 2025

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -8.090

▼ 14 % meer verlies dan in 2025

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 2.933

▼ 16% t.o.v. 2025

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € 127.916.

Schulden eind 2026

Bankschulden ≈ 9 jaar te gaan

€ 181.035

▼ 14% t.o.v. 2025

Dit jaar wordt € 19.714 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2023202420252026Verschil 2025 → 2026
Brutomarge € 27.539 € 12.759 € 18.622 € 18.587
Winst na belastingen € -612 € -13.086 € -7.109 € -8.090 ▼ € 981
Eigen vermogen € 167.401 € 154.316 € 147.206 € 139.116 ▼ 5%
Totale schulden € 269.404 € 243.930 € 230.190 € 225.321 ▼ 2%
Cash € 48.527 € 8.769 € 3.511 € 2.933 ▼ 16%
Terreinen & gebouwen € 386.315 € 367.111 € 351.934 € 336.758 ▼ 4%
Opgepotte winst € 156.201 € 143.116 € 136.006 € 127.916 ▼ 6%
Bankschulden € 269.355 € 238.756 € 210.038 € 181.035 ▼ 14%
Balanstotaal € 436.806 € 398.246 € 377.396 € 364.436 ▼ 3%

Kerncijfers van PHARMA CONSULT LZ, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.

Wat is er gebeurd met PHARMA CONSULT LZ?

Wat er de jongste jaren bij PHARMA CONSULT LZ gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: verlies van € 8.090. Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Kortenberg. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 612 verlies in 2023 naar € 8.090 verlies in 2026.

Bestuur

Achter PHARMA CONSULT LZ zit Lieven Zwaenepoel. Lieven Zwaenepoel zit ook achter Brabants Apothekers Forum, OZOS - Optimale Zorg door Optimale Samenwerking en Easytocare.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2026

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Curegemstraat 49

3071 Kortenberg

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0878.789.514
Btw-nummer
BE 0878.789.514
Maatschappelijke zetel
Curegemstraat 49, 3071 Kortenberg
Namen & benamingen
PHARMA CONSULT LZ
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
20 januari 2006
Peppol
Actief · Actief sinds 6 mrt 2025

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van PHARMA CONSULT LZ?
De maatschappelijke zetel van PHARMA CONSULT LZ is gevestigd te Curegemstraat 49, 3071 Kortenberg.
Is PHARMA CONSULT LZ nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is PHARMA CONSULT LZ actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 20 januari 2006.
Is PHARMA CONSULT LZ geregistreerd op Peppol?
Ja, PHARMA CONSULT LZ is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0878789514.
Wat is het ondernemingsnummer van PHARMA CONSULT LZ?
Het ondernemingsnummer van PHARMA CONSULT LZ is BE0878789514.
Wanneer is PHARMA CONSULT LZ opgericht?
PHARMA CONSULT LZ is opgericht op 20 januari 2006.
Wie is de eigenaar van PHARMA CONSULT LZ?
Achter PHARMA CONSULT LZ zit Lieven Zwaenepoel. Lieven Zwaenepoel zit ook achter Brabants Apothekers Forum, OZOS - Optimale Zorg door Optimale Samenwerking en Easytocare.