Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Jaarrekening ontbreekt NBB
Boekjaar 2025 werd verwacht vóór 30 april 2026 en is niet neergelegd.
Financiën
Boekjaar 2024
ONE - WAY INVEST uit Wemmel, ondernemingsnummer BE0874755403, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 85.658 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ONE - WAY INVEST een brutomarge van € 175.782 en een eigen vermogen van € 851.615. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 132.203 naar € 85.658. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 851.615
▲ 11% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 85.658
▼ 35% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 184.386
▼ 55% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 772.368.
Mensen en middelen in 2024
€ 51.374
▼ 26% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 100.000
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 13.936
▼ 18% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 119.065 | € 162.481 | € 215.498 | € 175.782 | ▼ 18% |
| Winst na belastingen | € 50.478 | € 78.566 | € 132.203 | € 85.658 | ▼ 35% |
| Eigen vermogen | € 555.188 | € 633.754 | € 765.956 | € 851.615 | ▲ 11% |
| Totale schulden | € 48.931 | € 25.710 | € 53.910 | € 254.990 | ▲ € 201.080 |
| Cash | € 81.996 | € 189.173 | € 411.901 | € 184.386 | ▼ 55% |
| Terreinen & gebouwen | € 313.022 | € 296.124 | € 279.226 | € 824.988 | ▲ 195% |
| Opgepotte winst | € 475.941 | € 554.507 | € 686.710 | € 772.368 | ▲ 12% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 100.000 | |
| Balanstotaal | € 604.120 | € 659.464 | € 819.867 | € 1.106.605 | ▲ 35% |
Kerncijfers van ONE - WAY INVEST, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 30 april 2026.
Wat is er gebeurd met ONE - WAY INVEST?
Wat er de jongste jaren bij ONE - WAY INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 85.658 (▼ 35% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 50.478 winst in 2021 naar € 85.658 winst in 2024.
Betaalde al € 119.686 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2023, met € 132.203 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Steenweg op Brussel 43
1780 Wemmel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0874.755.403
- Btw-nummer
- BE 0874.755.403
- Maatschappelijke zetel
- Steenweg op Brussel 43, 1780 Wemmel
- Namen & benamingen
- ONE - WAY INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 juni 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Financiële holdings
Holdings