Financiën
Boekjaar 2025
S.D.S. ASSUR uit Ellezelles, ondernemingsnummer BE0874275054, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 39.038 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde S.D.S. ASSUR een brutomarge van € 83.319 en een eigen vermogen van € 388.215. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 46.558 naar € 39.038. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 388.215
▲ 11% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 39.038
▼ 16% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 514
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 381.915.
Mensen en middelen in 2025
0,8
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 25.165
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 20.519
▲ 13% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 7.994
▲ € 6.208 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.334
▼ 52% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 89.844 | € 111.349 | € 95.189 | € 83.319 | ▼ 12% |
| Winst na belastingen | € 46.300 | € 68.433 | € 46.558 | € 39.038 | ▼ 16% |
| Eigen vermogen | € 255.614 | € 302.619 | € 349.177 | € 388.215 | ▲ 11% |
| Totale schulden | € 43.637 | € 46.161 | € 35.170 | € 35.847 | ▲ 2% |
| Cash | € 1.756 | € 13.213 | € 514 | € 514 | |
| Opgepotte winst | € 249.314 | € 296.319 | € 342.877 | € 381.915 | ▲ 11% |
| Dividend | € 0 | € 21.429 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 15.233 | € 31.076 | € 18.128 | € 20.519 | ▲ 13% |
| Balanstotaal | € 299.251 | € 348.779 | € 384.347 | € 424.062 | ▲ 10% |
| Werknemers (VTE) | 0,8 | 0,8 | 0,8 | 0,8 |
Kerncijfers van S.D.S. ASSUR, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met S.D.S. ASSUR?
Wat er de jongste jaren bij S.D.S. ASSUR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 39.038 (▼ 16% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Enghien. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 46.300 winst in 2022 naar € 39.038 winst in 2025.
Betaalde al € 82.666 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 68.433 winst.
Keerde in totaal € 21.429 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter S.D.S. ASSUR zit SERGE SPRUYT.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
SERGE SPRUYT
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Maclinoire 43
7890 Ellezelles
Oude Markt Plaats(E) 40 bus A
7850 Enghien
Actief sinds 1 juli 2005
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0874.275.054
- Btw-nummer
- BE 0874.275.054
- Maatschappelijke zetel
- Maclinoire 43, 7890 Ellezelles
- Namen & benamingen
- S.D.S. ASSUR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 mei 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars