Actief · volgens de KBO, 25 september 2026

Chocolat Show

BE0871999019

Chocolat Show is volgens de KBO actief als: Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles. VZW, gestart op 1 februari 2005.

Van Schoonbekestraat 90 bus 4, 2018 Antwerpen

Actief voor

21 jaar, 7 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met Chocolat Show?

Wat er de jongste jaren bij Chocolat Show gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Van Schoonbekestraat 90 bus 4

2018 Antwerpen

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0871.999.019
Btw-nummer
BE 0871.999.019
Maatschappelijke zetel
Van Schoonbekestraat 90 bus 4, 2018 Antwerpen
Namen & benamingen
Chocolat Show
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
1 februari 2005
Peppol
Niet geregistreerd
Activiteiten · NACE

Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles

Productie van kunstmanifestaties en voorstellingen door artistieke ensembles

Veelgestelde vragen

Wat doet Chocolat Show?
Chocolat Show is volgens de KBO actief als: Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles. VZW, gestart op 1 februari 2005.
Wat is het adres van Chocolat Show?
De maatschappelijke zetel van Chocolat Show is gevestigd te Van Schoonbekestraat 90 bus 4, 2018 Antwerpen.
Is Chocolat Show nog actief?
Ja. Volgens de KBO (25 september 2026) is Chocolat Show actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 1 februari 2005.
Is Chocolat Show geregistreerd op Peppol?
Nee, Chocolat Show is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van Chocolat Show?
Het ondernemingsnummer van Chocolat Show is BE0871999019.
Wanneer is Chocolat Show opgericht?
Chocolat Show is opgericht op 1 februari 2005.