Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS

BE0870718421

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS is een uitvaartondernemer in Gent. BV, gestart op 16 december 2004, 1 vestiging.

Einde Were 2, 9000 Gent

Achter het bedrijf: Sofie Lenssens.

Actief voor

21 jaar, 10 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 53 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2025

BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS uit Gent, ondernemingsnummer BE0870718421, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 59.146 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS een brutomarge van € 194.257 en een eigen vermogen van € 19.485. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.469 naar € 59.146. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 19.485

▲ € 37.646 t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 59.146

▲ 175% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 23.447

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 21.500 uitgekeerd

36 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 57.037

▼ 46% t.o.v. 2024

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 130.861

▼ 12% t.o.v. 2024

Waarvan in leasing € 123.879.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 12 jaar te gaan

€ 376.690

▼ 9% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 32.095 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 12 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 30.801

▼ 55% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 23.064

▲ 4% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 64.167 € 77.100 € 201.482 € 194.257 ▼ 4%
Winst na belastingen € -42.623 € -15.089 € 21.469 € 59.146 ▲ 175%
Eigen vermogen € 4.558 € -33.531 € -18.162 € 19.485 ▲ € 37.646
Totale schulden € 703.157 € 721.470 € 647.607 € 572.623 ▼ 12%
Cash € 32.202 € 20.924 € 23.437 € 23.447
Terreinen & gebouwen € 531.889 € 506.549 € 486.601 € 460.718 ▼ 5%
Opgepotte winst € -7.842 € -45.931 € -30.562 € 7.085 ▲ € 37.646
Dividend € 0 € 23.000 € 6.100 € 21.500 ▲ 252%
Bankschulden € 519.550 € 459.974 € 413.557 € 376.690 ▼ 9%
Balanstotaal € 849.019 € 827.386 € 765.011 € 723.894 ▼ 5%

Kerncijfers van BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS?

Wat er de jongste jaren bij BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 59.146 (▲ 175% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗

Samengevat

Van € 42.623 verlies in 2022 naar € 59.146 winst in 2025.

Betaalde al € 18.850 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2025, met € 59.146 winst.

Keerde in totaal € 50.600 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Sofie Lenssens
BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS

Achter BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS zit Sofie Lenssens.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Sofie Lenssens

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Einde Were 2

9000 Gent

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • DECORTE Sabine Henriette Marcella(oprichter) 100%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0870.718.421
Btw-nummer
BE 0870.718.421
Maatschappelijke zetel
Einde Were 2, 9000 Gent
Namen & benamingen
BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
16 december 2004
Peppol
Actief · Actief sinds 24 apr 2025
Activiteiten · NACE

Uitvaartverzorging

Beheer van kerkhoven en activiteiten van crematoria

Veelgestelde vragen

Wat doet BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS?
BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS is een uitvaartondernemer in Gent. BV, gestart op 16 december 2004, 1 vestiging.
Wat is het adres van BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS?
De maatschappelijke zetel van BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS is gevestigd te Einde Were 2, 9000 Gent.
Is BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 16 december 2004.
Is BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS geregistreerd op Peppol?
Ja, BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0870718421.
Wat is het ondernemingsnummer van BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS?
Het ondernemingsnummer van BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS is BE0870718421.
Wanneer is BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS opgericht?
BEGRAFENISONDERNEMING LENSSENS is opgericht op 16 december 2004.