Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

D'Oranje Giraffen

BE0848161169

Koning Albertstraat 61 bus 1, 3290 Diest

Actief voor

14 jaar, 1 maand

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met D'Oranje Giraffen?

Wat er de jongste jaren bij D'Oranje Giraffen gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Koning Albertstraat 61 bus 1

3290 Diest

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0848.161.169
Btw-nummer
BE 0848.161.169
Maatschappelijke zetel
Koning Albertstraat 61 bus 1, 3290 Diest
Namen & benamingen
D'Oranje Giraffen · D'OG
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
23 augustus 2012
Peppol
Niet geregistreerd

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van D'Oranje Giraffen?
De maatschappelijke zetel van D'Oranje Giraffen is gevestigd te Koning Albertstraat 61 bus 1, 3290 Diest.
Is D'Oranje Giraffen nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is D'Oranje Giraffen actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 23 augustus 2012.
Is D'Oranje Giraffen geregistreerd op Peppol?
Nee, D'Oranje Giraffen is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van D'Oranje Giraffen?
Het ondernemingsnummer van D'Oranje Giraffen is BE0848161169.
Wanneer is D'Oranje Giraffen opgericht?
D'Oranje Giraffen is opgericht op 23 augustus 2012.
Is D'Oranje Giraffen een betrouwbaar bedrijf?
Databakkes geeft geen oordeel; dit zeggen de bronnen: Actief volgens de KBO sinds 23 augustus 2012; nog geen jaarrekening neergelegd.