Actief · volgens de KBO, 23 september 2026

LILY ROSE

BE0845504260

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 3 vestigingen

LILY ROSE is een juwelier in Spa. BV, gestart op 25 april 2012, 3 vestigingen.

Chemin du Fawetay 21, 4900 Spa

Achter het bedrijf: Véronique PETIT.

Actief voor

14 jaar, 4 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 23 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2025

LILY ROSE uit Spa, ondernemingsnummer BE0845504260, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 2.408 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LILY ROSE een brutomarge van € 277.411 en een eigen vermogen van € 122.024. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.306 naar € 2.408. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 10 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 122.024

▼ 21% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 2.408

▼ 62% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 55.933

▼ 10% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 35.000 uitgekeerd

Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

4,8

▼ 1,2 t.o.v. 2024

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 173.817

▲ 41% t.o.v. 2024

€ 36.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 75.906

▼ 19% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 16 jaar te gaan

€ 828.177

▼ 8% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 49.149 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 16 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 83.503

▲ 7% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 51.890

▼ 30% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 186.797 € 227.732 € 202.644 € 277.411 ▲ 37%
Winst na belastingen € 14.393 € 42.276 € 6.306 € 2.408 ▼ 62%
Eigen vermogen € 106.035 € 148.310 € 154.616 € 122.024 ▼ 21%
Totale schulden € 671.963 € 568.705 € 1.064.763 € 1.001.650 ▼ 6%
Cash € 126.959 € 94.500 € 62.113 € 55.933 ▼ 10%
Terreinen & gebouwen € 455.801 € 442.756 € 820.342 € 796.930 ▼ 3%
Opgepotte winst € 87.435 € 129.710 € 136.016 € 103.424 ▼ 24%
Dividend € 0 € 0 € 0 € 35.000
Bankschulden € 495.510 € 438.584 € 904.957 € 828.177 ▼ 8%
Balanstotaal € 777.998 € 717.015 € 1.219.379 € 1.123.674 ▼ 8%
Werknemers (VTE) 5,7 5,2 6 4,8 ▼ 1,2

Kerncijfers van LILY ROSE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met LILY ROSE?

Wat er de jongste jaren bij LILY ROSE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 2.408 (▼ 62% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Spa. KBO
  • Nieuwe vestiging in Theux. KBO
  • Nieuwe vestiging in Verviers. KBO
  • Véronique PETIT werd bestuurder. NBB
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 14.393 winst in 2022 naar € 2.408 winst in 2025.

Betaalde al € 23.454 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 42.276 winst.

Gemiddeld € 57.800 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.

Bestuur

Véronique PETIT
LILY ROSE

Achter LILY ROSE zit Véronique PETIT.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Véronique PETIT

Bestuurder

sinds 2015

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Chemin du Fawetay 21

4900 Spa

2.248.724.571

Avenue de Spa 94

4802 Verviers

Actief sinds 1 januari 2016

2.269.904.522

Rue Charles Rittwéger 233

4910 Theux

Actief sinds 30 november 2017

2.377.408.038

Place du Monument 5

4900 Spa

Actief sinds 1 augustus 2025

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0845.504.260
Btw-nummer
BE 0845.504.260
Maatschappelijke zetel
Chemin du Fawetay 21, 4900 Spa
Namen & benamingen
LILY ROSE
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
25 april 2012
Peppol
Actief · Actief sinds 9 dec 2025
Activiteiten · NACE

Detailhandel in uurwerken en sieraden

Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)

Detailhandel in schoeisel

Detailhandel in kledingaccessoires

Groothandel in metalen en metaalertsen

Detailhandel in souvenirs en religieuze artikelen

Reparatie en onderhoud van uurwerken en sieraden

Detailhandel in lederwaren en reisartikelen

+1

Veelgestelde vragen

Wat doet LILY ROSE?
LILY ROSE is een juwelier in Spa. BV, gestart op 25 april 2012, 3 vestigingen.
Wat is het adres van LILY ROSE?
De maatschappelijke zetel van LILY ROSE is gevestigd te Chemin du Fawetay 21, 4900 Spa.
Is LILY ROSE nog actief?
Ja. Volgens de KBO (23 september 2026) is LILY ROSE actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 25 april 2012.
Is LILY ROSE geregistreerd op Peppol?
Ja, LILY ROSE is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0845504260.
Wat is het ondernemingsnummer van LILY ROSE?
Het ondernemingsnummer van LILY ROSE is BE0845504260.
Wanneer is LILY ROSE opgericht?
LILY ROSE is opgericht op 25 april 2012.