Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

Get a better life

BE0844090931

Rechtspersoon Gewone commanditaire vennootschap 1 vestiging

Get a better life is een schoonmaakbedrijf in Beernem. CommV, gestart op 1 maart 2012, 1 vestiging.

Parkstraat 57, 8730 Beernem

Actief voor

14 jaar, 6 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met Get a better life?

Wat er de jongste jaren bij Get a better life gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Beernem. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Parkstraat 57

8730 Beernem

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0844.090.931
Btw-nummer
BE 0844.090.931
Maatschappelijke zetel
Parkstraat 57, 8730 Beernem
Namen & benamingen
Get a better life · Ruitenwasserij Wolf
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Gewone commanditaire vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
1 maart 2012
Peppol
Niet geregistreerd
Activiteiten · NACE

Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging

Veelgestelde vragen

Wat doet Get a better life?
Get a better life is een schoonmaakbedrijf in Beernem. CommV, gestart op 1 maart 2012, 1 vestiging.
Wat is het adres van Get a better life?
De maatschappelijke zetel van Get a better life is gevestigd te Parkstraat 57, 8730 Beernem.
Is Get a better life nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is Get a better life actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 1 maart 2012.
Is Get a better life geregistreerd op Peppol?
Nee, Get a better life is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van Get a better life?
Het ondernemingsnummer van Get a better life is BE0844090931.
Wanneer is Get a better life opgericht?
Get a better life is opgericht op 1 maart 2012.