Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

R&M Cars

BE0842384424

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 3 vestigingen

R&M Cars is een hersteldienst in Gent. BV, gestart op 23 december 2011, 3 vestigingen.

Antwerpsesteenweg 551, 9040 Gent

Achter het bedrijf: Ramazan Yedikapi.

Actief voor

14 jaar, 10 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

R&M Cars uit Gent, ondernemingsnummer BE0842384424, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 232.403 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde R&M Cars een brutomarge van € 374.640 en een eigen vermogen van € 918.425. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 198.060 naar € 232.403. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 918.425

▼ 13% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 232.403

▲ 17% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 960.017

▲ 24% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 370.000 uitgekeerd

Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.

Mensen en middelen in 2025

Voertuigen en materieel

€ 43.194

▼ 34% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 2.887

▼ 86% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 18.668

▲ € 14.360 t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 265.506 € 366.304 € 317.584 € 374.640 ▲ 18%
Winst na belastingen € 169.873 € 235.522 € 198.060 € 232.403 ▲ 17%
Eigen vermogen € 682.441 € 857.963 € 1.056.023 € 918.425 ▼ 13%
Totale schulden € 45.078 € 139.656 € 30.721 € 399.046 ▲ € 368.325
Cash € 538.824 € 731.121 € 773.669 € 960.017 ▲ 24%
Opgepotte winst € 676.241 € 851.763 € 1.049.823 € 912.225 ▼ 13%
Dividend € 0 € 60.000 € 0 € 370.000
Balanstotaal € 727.519 € 997.619 € 1.086.744 € 1.317.472 ▲ 21%

Kerncijfers van R&M Cars, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met R&M Cars?

Wat er de jongste jaren bij R&M Cars gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 232.403 (▲ 17% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO

Samengevat

Van € 169.873 winst in 2022 naar € 232.403 winst in 2025.

Betaalde al € 401.226 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 235.522 winst.

Keerde in totaal € 430.000 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Ramazan Yedikapi
R&M Cars

Achter R&M Cars zit Ramazan Yedikapi.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Ramazan Yedikapi

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Antwerpsesteenweg 551

9040 Gent

2.390.026.451

Antwerpsesteenweg 762

9040 Gent

Actief sinds 1 maart 2025

2.390.026.550

Antwerpsesteenweg 975

9041 Gent

Actief sinds 1 september 2025

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • YEDIKAPI RAMAZAN(oprichter) 90%
  • YEDIKAPI TURAB(oprichter) 10%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0842.384.424
Btw-nummer
BE 0842.384.424
Maatschappelijke zetel
Antwerpsesteenweg 551, 9040 Gent
Namen & benamingen
R&M Cars
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
23 december 2011
Peppol
Actief · Actief sinds 6 jan 2025
Activiteiten · NACE

Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)

Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)

Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)

Veelgestelde vragen

Wat doet R&M Cars?
R&M Cars is een hersteldienst in Gent. BV, gestart op 23 december 2011, 3 vestigingen.
Wat is het adres van R&M Cars?
De maatschappelijke zetel van R&M Cars is gevestigd te Antwerpsesteenweg 551, 9040 Gent.
Is R&M Cars nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is R&M Cars actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 23 december 2011.
Is R&M Cars geregistreerd op Peppol?
Ja, R&M Cars is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0842384424.
Wat is het ondernemingsnummer van R&M Cars?
Het ondernemingsnummer van R&M Cars is BE0842384424.
Wanneer is R&M Cars opgericht?
R&M Cars is opgericht op 23 december 2011.