Financiën
Boekjaar 2025
40-42 uit Turnhout, ondernemingsnummer BE0839861929, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 50.826 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde 40-42 een brutomarge van € 80.977 en een eigen vermogen van € 115.924. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 12.266 naar € 50.826. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 115.924
▼ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 50.826
▲ € 38.560 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 22.933
▼ 54% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 60.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 5.191
▼ 39% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 41.561
▼ 26% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11
▼ € 5.041 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 53.346 | € 55.914 | € 28.922 | € 80.977 | ▲ 180% |
| Winst na belastingen | € 11.442 | € 21.183 | € 12.266 | € 50.826 | ▲ € 38.560 |
| Eigen vermogen | € 112.700 | € 112.831 | € 125.097 | € 115.924 | ▼ 7% |
| Totale schulden | € 34.230 | € 23.480 | € 61.091 | € 41.595 | ▼ 32% |
| Cash | € 25.453 | € 60.479 | € 50.143 | € 22.933 | ▼ 54% |
| Opgepotte winst | € 91.100 | € 91.231 | € 103.497 | € 94.324 | ▼ 9% |
| Dividend | € 0 | € 21.053 | € 0 | € 60.000 | |
| Bankschulden | € 2.026 | € 1.735 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 146.930 | € 136.311 | € 186.188 | € 157.519 | ▼ 15% |
Kerncijfers van 40-42, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met 40-42?
Wat er de jongste jaren bij 40-42 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 50.826 (▲ € 38.560 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Turnhout. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 11.442 winst in 2022 naar € 50.826 winst in 2025.
Betaalde al € 45.870 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 50.826 winst.
Keerde in totaal € 81.053 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter 40-42 zitten Jeffrey Penen CommV en LOUELLA CommV. LOUELLA CommV zit ook achter OPTIEK TOM DE BRUYNE en Fier.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Jeffrey Penen
Bestuurder · vertegenwoordigd door Johan Van Laken
Ook actief bij: OPTIEK TOM DE BRUYNE, Fier
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Herentalsstraat 40-42
2300 Turnhout
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0839.861.929
- Btw-nummer
- BE 0839.861.929
- Maatschappelijke zetel
- Herentalsstraat 40-42, 2300 Turnhout
- Namen & benamingen
- 40-42
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 september 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Detailhandel in fotografische en optische artikelen en in precisieinstrumenten in gespecialiseerde winkels