Financiën
Boekjaar 2025
Busavialuxe Belgium uit Dilsen-Stokkem, ondernemingsnummer BE0838681794, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 14.666 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Busavialuxe Belgium een brutomarge van € 104.513 en een eigen vermogen van € 415.740. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 110.573 naar € 14.666. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 19 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 415.740
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 14.666
▼ 87% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 331.717
▲ 172% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 409.540.
Mensen en middelen in 2025
€ 23.663
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 70.290
▼ 72% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 266.295
▼ 1% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 186.706 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 174.321
▲ € 169.866 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 33.438
▼ 34% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 188.377 | € 240.728 | € 293.359 | € 104.513 | ▼ 64% |
| Winst na belastingen | € 146.686 | € 124.090 | € 110.573 | € 14.666 | ▼ 87% |
| Eigen vermogen | € 166.412 | € 290.502 | € 401.074 | € 415.740 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 262.975 | € 353.406 | € 348.824 | € 481.738 | ▲ 38% |
| Cash | € 49.784 | € 149.187 | € 121.898 | € 331.717 | ▲ 172% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.887 | € 1.012 | € 488 | € 131 | ▼ 73% |
| Opgepotte winst | € 160.212 | € 284.302 | € 394.874 | € 409.540 | ▲ 4% |
| Bankschulden | € 179.001 | € 243.695 | € 268.466 | € 266.295 | ▼ 1% |
| Balanstotaal | € 429.387 | € 643.907 | € 749.898 | € 897.478 | ▲ 20% |
Kerncijfers van Busavialuxe Belgium, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Busavialuxe Belgium?
Wat er de jongste jaren bij Busavialuxe Belgium gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 14.666 (▼ 87% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Dmitri Mantler werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Dilsen-Stokkem. KBO
- Andreï Mantler werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 146.686 winst in 2022 naar € 14.666 winst in 2025.
Betaalde al € 137.708 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 146.686 winst.
Bestuur
Achter Busavialuxe Belgium zitten Andreï Mantler en Dmitri Mantler.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Andreï Mantler
Bestuurder
sinds 2011
Dmitri Mantler
Bestuurder
sinds 2013
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Talingstraat 16
3650 Dilsen-Stokkem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0838.681.794
- Btw-nummer
- BE 0838.681.794
- Maatschappelijke zetel
- Talingstraat 16, 3650 Dilsen-Stokkem
- Namen & benamingen
- Busavialuxe Belgium
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 augustus 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Handelsbemiddeling in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)