Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
RAMENCO logo

RAMENCO

BE0837345867

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

RAMENCO is een schrijnwerkerij in Gent. BV, gestart op 21 juni 2011, 1 vestiging.

Alphonse Claeys-Bouüaertlaan 23, 9030 Gent ramenco.be [email protected]

Achter het bedrijf: Benny Sintubin.

Actief voor

15 jaar, 4 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

RAMENCO uit Gent, ondernemingsnummer BE0837345867, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -7.888 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RAMENCO een brutomarge van € -5.129 en een eigen vermogen van € 41.949. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.222 naar € -7.888. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 10 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 41.949

▼ 26% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -7.888

▼ in 2024 nog € 2.222 winst

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 36.390

▼ 30% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € 21.949.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 2.241

▼ 15% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 1.143

▼ 77% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 1.275

▲ 7% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 8.147 € 16.786 € 5.657 € -5.129 ▼ € 10.786
Winst na belastingen € -12.983 € 13.085 € 2.222 € -7.888 ▼ € 10.110
Eigen vermogen € 55.372 € 54.986 € 56.349 € 41.949 ▼ 26%
Totale schulden € 15.599 € 19.312 € 7.038 € 5.024 ▼ 29%
Cash € 20.431 € 59.789 € 52.231 € 36.390 ▼ 30%
Opgepotte winst € 35.372 € 34.986 € 36.349 € 21.949 ▼ 40%
Dividend € 0 € 13.472 € 859 € 6.512 ▲ € 5.653
Balanstotaal € 70.971 € 74.298 € 63.388 € 46.973 ▼ 26%

Kerncijfers van RAMENCO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met RAMENCO?

Wat er de jongste jaren bij RAMENCO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 7.888 (▼ € 10.110 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO

Samengevat

Van € 12.983 verlies in 2022 naar € 7.888 verlies in 2025.

Betaalde al € 1.310 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 13.085 winst.

Keerde in totaal € 20.843 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Benny Sintubin
RAMENCO

Achter RAMENCO zit Benny Sintubin.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Benny Sintubin

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Alphonse Claeys-Bouüaertlaan 23

9030 Gent

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

ASP.NETIIS

Hosting & E-mail

E-mail provider

Self-hosted

Hosting

INTERNETO-VIZIJA, LT

Website info

HTTPS Nee

Kenmerken

Beveiliging

✗ HTTPS
✗ SPF
✗ DMARC

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • SINTUBIN Benny Henri Elisabeth(oprichter) 100%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0837.345.867
Btw-nummer
BE 0837.345.867
Maatschappelijke zetel
Alphonse Claeys-Bouüaertlaan 23, 9030 Gent
Namen & benamingen
RAMENCO
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
21 juni 2011
Peppol
Actief · Actief sinds 8 okt 2025
Activiteiten · NACE

Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk

Zagen en schaven van hout

Vervaardiging van fineer en van panelen op basis van hout

Schrijnwerk

Vervaardiging van andere artikelen van hout

Veelgestelde vragen

Wat doet RAMENCO?
RAMENCO is een schrijnwerkerij in Gent. BV, gestart op 21 juni 2011, 1 vestiging.
Wat is het adres van RAMENCO?
De maatschappelijke zetel van RAMENCO is gevestigd te Alphonse Claeys-Bouüaertlaan 23, 9030 Gent.
Is RAMENCO nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is RAMENCO actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 21 juni 2011.
Is RAMENCO geregistreerd op Peppol?
Ja, RAMENCO is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0837345867.
Wat is het ondernemingsnummer van RAMENCO?
Het ondernemingsnummer van RAMENCO is BE0837345867.
Wanneer is RAMENCO opgericht?
RAMENCO is opgericht op 21 juni 2011.