Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

PeV Management Solutions

BE0836030726

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

PeV Management Solutions staat in de KBO onder de restcategorie “Overige zakelijke dienstverlening”; die code zegt weinig over wat het bedrijf concreet doet. BV, gestart op 5 mei 2011, 1 vestiging.

Vondelpark 108, 3120 Tremelo

Achter het bedrijf: Peter Verbeke.

Actief voor

15 jaar, 4 maanden

Financiën

Boekjaar 2026

PeV Management Solutions uit Tremelo, ondernemingsnummer BE0836030726, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 121.338 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PeV Management Solutions een brutomarge van € 126.198 en een eigen vermogen van € 21.711. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 83.363 naar € 121.338. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 21 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 21.711

▲ € 121.338 t.o.v. 2025

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 121.338

▲ 46% t.o.v. 2025

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 40.667

▲ € 32.425 t.o.v. 2025

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 3.111.

Mensen en middelen in 2026

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Schulden eind 2026

Bankschulden

€ 10.000

▼ 55% t.o.v. 2025

Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.

Aan leveranciers

€ 2.784

▼ 85% t.o.v. 2025

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 19.885

▼ 46% t.o.v. 2025

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
202420252026Verschil 2025 → 2026
Brutomarge € 43.384 € 102.269 € 126.198 ▲ 23%
Winst na belastingen € -405.105 € 83.363 € 121.338 ▲ 46%
Eigen vermogen € -182.990 € -99.627 € 21.711 ▲ € 121.338
Totale schulden € 233.927 € 226.961 € 42.832 ▼ 81%
Cash € 980 € 8.242 € 40.667 ▲ € 32.425
Opgepotte winst € -201.590 € -118.227 € 3.111 ▲ € 121.338
Bankschulden € 25.088 € 22.000 € 10.000 ▼ 55%
Balanstotaal € 50.937 € 127.334 € 64.543 ▼ 49%

Kerncijfers van PeV Management Solutions, boekjaren 2024 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.

Wat is er gebeurd met PeV Management Solutions?

Wat er de jongste jaren bij PeV Management Solutions gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 121.338 (▲ 46% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
  • Nieuwe vestiging in Tremelo. KBO

Samengevat

Van € 405.105 verlies in 2024 naar € 121.338 winst in 2026.

Betaalde al € 6.845 vennootschapsbelasting sinds 2024.

Beste jaar ooit: 2026, met € 121.338 winst.

Bestuur

Peter Verbeke
PeV Management Solutions

Achter PeV Management Solutions zit Peter Verbeke.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2026

Peter Verbeke

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Vondelpark 108

3120 Tremelo

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0836.030.726
Btw-nummer
BE 0836.030.726
Maatschappelijke zetel
Vondelpark 108, 3120 Tremelo
Namen & benamingen
PeV Management Solutions
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
5 mei 2011
Peppol
Actief · Actief sinds 14 jul 2025
Activiteiten · NACE

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Veelgestelde vragen

Wat doet PeV Management Solutions?
PeV Management Solutions staat in de KBO onder de restcategorie “Overige zakelijke dienstverlening”; die code zegt weinig over wat het bedrijf concreet doet. BV, gestart op 5 mei 2011, 1 vestiging.
Wat is het adres van PeV Management Solutions?
De maatschappelijke zetel van PeV Management Solutions is gevestigd te Vondelpark 108, 3120 Tremelo.
Is PeV Management Solutions nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is PeV Management Solutions actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 5 mei 2011.
Is PeV Management Solutions geregistreerd op Peppol?
Ja, PeV Management Solutions is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0836030726.
Wat is het ondernemingsnummer van PeV Management Solutions?
Het ondernemingsnummer van PeV Management Solutions is BE0836030726.
Wanneer is PeV Management Solutions opgericht?
PeV Management Solutions is opgericht op 5 mei 2011.