Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

R2 CONCEPT

BE0830110657

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

R2 CONCEPT is een groothandel in Kortenberg. BV, gestart op 5 oktober 2010, 1 vestiging.

Leuvensesteenweg 398, 3070 Kortenberg

Actief voor

15 jaar, 11 maanden

Financiën

Boekjaar 2024

R2 CONCEPT uit Kortenberg, ondernemingsnummer BE0830110657, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € -22.927 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde R2 CONCEPT een brutomarge van € -17.084 en een eigen vermogen van € 53.971. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 4.561 naar € -22.927. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 juli 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 53.971

▼ 30% t.o.v. 2023

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -22.927

▼ in 2023 nog € 4.561 winst

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 53.453

▲ 7% t.o.v. 2023

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € 45.971.

Mensen en middelen in 2024

Voertuigen en materieel

€ 6.630

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2024

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 134.780

▲ € 118.860 t.o.v. 2023

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 1.797

▼ 81% t.o.v. 2023

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2021202220232024Verschil 2023 → 2024
Brutomarge € 1.635 € 21.304 € 10.209 € -17.084 ▼ € 27.293
Winst na belastingen € -2.176 € 13.216 € 4.561 € -22.927 ▼ € 27.488
Eigen vermogen € 59.120 € 72.336 € 76.897 € 53.971 ▼ 30%
Totale schulden € 17.005 € 37.892 € 26.225 € 140.284 ▲ € 114.059
Cash € 53.693 € 43.151 € 49.916 € 53.453 ▲ 7%
Opgepotte winst € 51.120 € 64.336 € 68.897 € 45.971 ▼ 33%
Bankschulden € 4.667 € 10.000 € 0 € 0
Balanstotaal € 76.126 € 110.228 € 103.122 € 194.254 ▲ 88%

Kerncijfers van R2 CONCEPT, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.

Wat is er gebeurd met R2 CONCEPT?

Wat er de jongste jaren bij R2 CONCEPT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: verlies van € 22.927 (▼ € 27.488 t.o.v. 2023). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Kortenberg. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 2.176 verlies in 2021 naar € 22.927 verlies in 2024.

Betaalde al € 7.605 vennootschapsbelasting sinds 2021.

Beste jaar ooit: 2022, met € 13.216 winst.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Leuvensesteenweg 398

3070 Kortenberg

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0830.110.657
Btw-nummer
BE 0830.110.657
Maatschappelijke zetel
Leuvensesteenweg 398, 3070 Kortenberg
Namen & benamingen
R2 CONCEPT
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
5 oktober 2010
Peppol
Actief · Actief sinds 23 sep 2026
Activiteiten · NACE

Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen

Handelsbemiddeling en groothandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen

Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen

Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen

Schrijnwerk

Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen

Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg

Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden

+1

Veelgestelde vragen

Wat doet R2 CONCEPT?
R2 CONCEPT is een groothandel in Kortenberg. BV, gestart op 5 oktober 2010, 1 vestiging.
Wat is het adres van R2 CONCEPT?
De maatschappelijke zetel van R2 CONCEPT is gevestigd te Leuvensesteenweg 398, 3070 Kortenberg.
Is R2 CONCEPT nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is R2 CONCEPT actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 5 oktober 2010.
Is R2 CONCEPT geregistreerd op Peppol?
Ja, R2 CONCEPT is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0830110657.
Wat is het ondernemingsnummer van R2 CONCEPT?
Het ondernemingsnummer van R2 CONCEPT is BE0830110657.
Wanneer is R2 CONCEPT opgericht?
R2 CONCEPT is opgericht op 5 oktober 2010.