Actief · volgens de KBO, 24 september 2026

ERIS CONNECT

BE0827924692

Rechtspersoon Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid 1 vestiging

ERIS CONNECT is een winkel in Rotselaar. BVBA, gestart op 19 juli 2010, 1 vestiging.

Vakenstraat 21 bus A, 3110 Rotselaar

Achter het bedrijf: Hilke Van Nuffelen, Linda Van Der Mieren.

Actief voor

16 jaar, 2 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

ERIS CONNECT uit Rotselaar, ondernemingsnummer BE0827924692, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.622 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ERIS CONNECT een brutomarge van € 543.004 en een eigen vermogen van € 386.367. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 105.368 naar € 20.622. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 14 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 386.367

▲ 5% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 20.622

▼ 80% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 58.954

▲ € 55.011 t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 1.600 uitgekeerd

8 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

11,5

▲ 3,7 t.o.v. 2024

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 505.739

▲ 60% t.o.v. 2024

€ 44.000 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 14.442

▼ 69% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 133.962

▲ 47% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 647.285 € 498.111 € 481.304 € 543.004 ▲ 13%
Winst na belastingen € 53.643 € 73.425 € 105.368 € 20.622 ▼ 80%
Eigen vermogen € 307.327 € 379.152 € 367.345 € 386.367 ▲ 5%
Totale schulden € 279.062 € 195.070 € 270.836 € 252.856 ▼ 7%
Cash € 14.269 € 38.966 € 3.943 € 58.954 ▲ € 55.011
Opgepotte winst € 294.927 € 366.752 € 354.945 € 373.967 ▲ 5%
Dividend € 72.531 € 1.600 € 117.176 € 1.600 ▼ 99%
Balanstotaal € 586.389 € 574.222 € 638.181 € 639.223
Werknemers (VTE) 13,5 8 7,8 11,5 ▲ 3,7

Kerncijfers van ERIS CONNECT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.

Wat is er gebeurd met ERIS CONNECT?

Wat er de jongste jaren bij ERIS CONNECT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.622 (▼ 80% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Leuven. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 53.643 winst in 2022 naar € 20.622 winst in 2025.

Betaalde al € 128.095 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 105.368 winst.

Gemiddeld € 47.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.

Bestuur

Hilke Van Nuffelen Linda Van Der Mieren
ERIS CONNECT

Achter ERIS CONNECT zitten Hilke Van Nuffelen en Linda Van Der Mieren.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Hilke Van Nuffelen

Bestuurder

Linda Van Der Mieren

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Vakenstraat 21 bus A

3110 Rotselaar

2.189.977.314

Bruineveld 122 bus 0101

3010 Leuven

Actief sinds 19 juli 2010

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0827.924.692
Btw-nummer
BE 0827.924.692
Maatschappelijke zetel
Vakenstraat 21 bus A, 3110 Rotselaar
Namen & benamingen
ERIS CONNECT
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
19 juli 2010
Peppol
Actief · Actief sinds 2 jan 2026
Activiteiten · NACE

Detailhandel in ICT-apparatuur

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Detailhandel in telecommunicatieapparatuur in gespecialiseerde winkels

Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen

Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren

Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren

Detailhandel in computers, randapparatuur en software in gespecialiseerde winkels

Veelgestelde vragen

Wat doet ERIS CONNECT?
ERIS CONNECT is een winkel in Rotselaar. BVBA, gestart op 19 juli 2010, 1 vestiging.
Wat is het adres van ERIS CONNECT?
De maatschappelijke zetel van ERIS CONNECT is gevestigd te Vakenstraat 21 bus A, 3110 Rotselaar.
Is ERIS CONNECT nog actief?
Ja. Volgens de KBO (24 september 2026) is ERIS CONNECT actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 19 juli 2010.
Is ERIS CONNECT geregistreerd op Peppol?
Ja, ERIS CONNECT is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0827924692.
Wat is het ondernemingsnummer van ERIS CONNECT?
Het ondernemingsnummer van ERIS CONNECT is BE0827924692.
Wanneer is ERIS CONNECT opgericht?
ERIS CONNECT is opgericht op 19 juli 2010.