Financiën
Boekjaar 2025
Ka & S uit Gent, ondernemingsnummer BE0822906131, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.339 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Ka & S een brutomarge van € 29.947 en een eigen vermogen van € 161.624. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 23.464 naar € 20.339. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 161.624
▲ 14% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.339
▼ 13% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 167.335
▲ 2% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 143.024.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 614
▼ 34% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.814
▲ 18% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 26.523 | € 27.335 | € 39.147 | € 29.947 | ▼ 24% |
| Winst na belastingen | € 18.154 | € 18.878 | € 23.464 | € 20.339 | ▼ 13% |
| Eigen vermogen | € 98.943 | € 117.821 | € 141.285 | € 161.624 | ▲ 14% |
| Totale schulden | € 17.528 | € 25.571 | € 32.036 | € 32.800 | ▲ 2% |
| Cash | € 107.699 | € 134.836 | € 164.246 | € 167.335 | ▲ 2% |
| Opgepotte winst | € 80.343 | € 99.221 | € 122.685 | € 143.024 | ▲ 17% |
| Balanstotaal | € 116.471 | € 143.393 | € 173.321 | € 194.423 | ▲ 12% |
Kerncijfers van Ka & S, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Ka & S?
Wat er de jongste jaren bij Ka & S gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.339 (▼ 13% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 18.154 winst in 2022 naar € 20.339 winst in 2025.
Betaalde al € 35.245 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 23.464 winst.
Bestuur
Achter Ka & S zit STIJN APPELMANS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
STIJN APPELMANS
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Franklin Rooseveltlaan 155
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- APPELMANS Stijn Maarten(oprichter) 90%
- APPELMANS Karolien Katelijne(oprichter) 10%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0822.906.131
- Btw-nummer
- BE 0822.906.131
- Maatschappelijke zetel
- Franklin Rooseveltlaan 155, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- Ka & S
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 februari 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Cafés en bars
Discotheken, dancings en dergelijke