Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

Benecos Holding

BE0821611081

Rechtspersoon Naamloze vennootschap 1 vestiging

Benecos Holding staat in de KBO onder de restcategorie “Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen”. Daarnaast geregistreerd: vastgoedvennootschap. NV, gestart op 21 december 2009, 1 vestiging.

Heulentakstraat 12, 3650 Dilsen-Stokkem

Actief voor

16 jaar, 10 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

Benecos Holding uit Dilsen-Stokkem, ondernemingsnummer BE0821611081, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 4.435 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Benecos Holding een brutomarge van € 123.869 en een eigen vermogen van € 6,1 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.629 naar € 4.435. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 6,1 miljoen

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 4.435

▲ 172% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 916.384

▲ 92% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 4,8 miljoen.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

0

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Voertuigen en materieel

€ 61.116

▲ 141% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 11 jaar te gaan

€ 2,3 miljoen

▲ 63% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 201.468 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 11 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 144.376

▲ € 140.214 t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 5.220

▼ 66% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 476.216 € 539.514 € 85.812 € 123.869 ▲ 44%
Winst na belastingen € 228.123 € 264.576 € 1.629 € 4.435 ▲ 172%
Eigen vermogen € 7.406.512 € 6.054.927 € 6.056.556 € 6.060.991
Totale schulden € 716.529 € 1.019.152 € 1.702.330 € 2.780.912 ▲ 63%
Cash € 264.309 € 226.176 € 477.449 € 916.384 ▲ 92%
Terreinen & gebouwen € 708.032 € 678.456 € 1.244.187 € 1.209.520 ▼ 3%
Opgepotte winst € 6.106.512 € 4.754.927 € 4.756.556 € 4.760.991
Dividend € 0 € 1.616.161 € 0 € 0
Bankschulden € 663.943 € 543.129 € 1.419.184 € 2.312.625 ▲ 63%
Balanstotaal € 8.123.041 € 7.074.079 € 7.758.886 € 8.841.904 ▲ 14%
Werknemers (VTE) 4,9 4,5 0 0

Kerncijfers van Benecos Holding, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Benecos Holding?

Wat er de jongste jaren bij Benecos Holding gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • PSM INVEST BV stopte als bestuurder. NBB
  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 4.435 (▲ 172% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • PSM INVEST BV werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Dilsen-Stokkem. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 228.123 winst in 2022 naar € 4.435 winst in 2025.

Betaalde al € 171.663 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 264.576 winst.

Gemiddeld € 119.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.

Bestuur

Het aandeel van PSM INVEST komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.

Benecos Holding

De aandelen zijn in handen van PSM INVEST (50%). Zelf heeft het 100% van Craith Lab Benelux.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

PSM INVEST BV

Bestuurder · vertegenwoordigd door Peter Smeets

Ook actief bij: Craith

sinds 2021 · tot 2027

Aandeelhouders

Participaties

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Heulentakstraat 12

3650 Dilsen-Stokkem

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0821.611.081
Btw-nummer
BE 0821.611.081
Maatschappelijke zetel
Heulentakstraat 12, 3650 Dilsen-Stokkem
Namen & benamingen
Benecos Holding
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Naamloze vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
21 december 2009
Peppol
Actief · Actief sinds 8 dec 2025
Activiteiten · NACE

Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen

Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren

Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen

Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren

Veelgestelde vragen

Wat doet Benecos Holding?
Benecos Holding staat in de KBO onder de restcategorie “Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen”. Daarnaast geregistreerd: vastgoedvennootschap. NV, gestart op 21 december 2009, 1 vestiging.
Wat is het adres van Benecos Holding?
De maatschappelijke zetel van Benecos Holding is gevestigd te Heulentakstraat 12, 3650 Dilsen-Stokkem.
Is Benecos Holding nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Benecos Holding actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 21 december 2009.
Is Benecos Holding geregistreerd op Peppol?
Ja, Benecos Holding is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0821611081.
Wat is het ondernemingsnummer van Benecos Holding?
Het ondernemingsnummer van Benecos Holding is BE0821611081.
Wanneer is Benecos Holding opgericht?
Benecos Holding is opgericht op 21 december 2009.