Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

SNGROUP

BE0807895776

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

SNGROUP is een schrijnwerker in Gent. BV, gestart op 20 november 2008, 1 vestiging.

Groenstraat 417A, 9041 Gent

Achter het bedrijf: Serkan Balci.

Actief voor

17 jaar, 11 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

SNGROUP uit Gent, ondernemingsnummer BE0807895776, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 144.554 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SNGROUP een brutomarge van € 525.001 en een eigen vermogen van € 859.092. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 211.390 naar € 144.554. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 859.092

▲ 20% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 144.554

▼ 32% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 620.603

▲ 48% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 821.492.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

4,7

▲ 0,7 t.o.v. 2024

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 263.588

▲ 10% t.o.v. 2024

€ 56.100 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 10.771

▼ 20% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 4 jaar te gaan

€ 48.491

▲ 37% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 6.978 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 159.049

▲ 19% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 40.608

▼ 28% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 405.214 € 426.999 € 595.347 € 525.001 ▼ 12%
Winst na belastingen € 175.342 € 96.020 € 211.390 € 144.554 ▼ 32%
Eigen vermogen € 431.281 € 511.048 € 714.538 € 859.092 ▲ 20%
Totale schulden € 935.148 € 801.816 € 251.165 € 261.536 ▲ 4%
Cash € 220.197 € 177.128 € 419.413 € 620.603 ▲ 48%
Terreinen & gebouwen € 33.600 € 95.264 € 90.005 € 77.014 ▼ 14%
Opgepotte winst € 393.681 € 473.448 € 676.938 € 821.492 ▲ 21%
Dividend € 0 € 16.253 € 7.900 € 0 ▼ 100%
Bankschulden € 777.942 € 450.333 € 35.276 € 48.491 ▲ 37%
Balanstotaal € 1.366.429 € 1.312.864 € 965.703 € 1.120.628 ▲ 16%
Werknemers (VTE) - 4 4 4,7 ▲ 0,7

Kerncijfers van SNGROUP, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met SNGROUP?

Wat er de jongste jaren bij SNGROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 144.554 (▼ 32% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Serkan Balci werd bestuurder. NBB
  • Kapitaalverhoging van € 21.400, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Destelbergen. KBO

Samengevat

Van € 175.342 winst in 2022 naar € 144.554 winst in 2025.

Betaalde al € 312.349 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 211.390 winst.

Gemiddeld € 111.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.

Bestuur

Serkan Balci
SNGROUP

Achter SNGROUP zit Serkan Balci.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Serkan Balci

Bestuurder

sinds 2023

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Groenstraat 417A

9041 Gent

2.174.734.456

Vinkenstraat 19

9070 Destelbergen

Actief sinds 27 november 2008

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • BALCI Nesat(oprichter) 66.7%
  • BALCI Serkan(oprichter) 33.3%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0807.895.776
Btw-nummer
BE 0807.895.776
Maatschappelijke zetel
Groenstraat 417A, 9041 Gent
Namen & benamingen
SNGROUP
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
20 november 2008
Peppol
Actief · Actief sinds 23 dec 2025
Activiteiten · NACE

Schrijnwerk

Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg

Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden

Creatie van beeldende kunsten

Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen

Vervaardiging van motoren en turbines, exclusief motoren voor luchtvaartuigen, motorvoertuigen en bromfietsen

Ondersteunende activiteiten voor scheppende kunsten

Veelgestelde vragen

Wat doet SNGROUP?
SNGROUP is een schrijnwerker in Gent. BV, gestart op 20 november 2008, 1 vestiging.
Wat is het adres van SNGROUP?
De maatschappelijke zetel van SNGROUP is gevestigd te Groenstraat 417A, 9041 Gent.
Is SNGROUP nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is SNGROUP actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 20 november 2008.
Is SNGROUP geregistreerd op Peppol?
Ja, SNGROUP is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0807895776.
Wat is het ondernemingsnummer van SNGROUP?
Het ondernemingsnummer van SNGROUP is BE0807895776.
Wanneer is SNGROUP opgericht?
SNGROUP is opgericht op 20 november 2008.