Actief · volgens de KBO, 25 september 2026

MAMMUT CONSULT

BE0806189863

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

MAMMUT CONSULT is volgens de KBO actief als: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. BV, gestart op 2 september 2008, 1 vestiging.

Eugeen Roelandtsstraat 20, 2840 Rumst

Achter het bedrijf: Laurent Van Cutsem, Sophie Peperstraete.

Actief voor

18 jaar

Financiën

Boekjaar 2025

MAMMUT CONSULT uit Rumst, ondernemingsnummer BE0806189863, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 117.718 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MAMMUT CONSULT een brutomarge van € 168.669 en een eigen vermogen van € 488.839. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 81.274 naar € 117.718. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 19 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 488.839

▲ 5% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 117.718

▲ 45% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 0

▼ 98% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 94.553 uitgekeerd

80 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 6.166

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 4.243

▼ 57% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

€ 28.681

▲ 35% t.o.v. 2024

Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.

Aan leveranciers

€ 10.145

▼ 30% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 34.183

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 182.862 € 230.597 € 121.070 € 168.669 ▲ 39%
Winst na belastingen € 118.900 € 153.243 € 81.274 € 117.718 ▲ 45%
Eigen vermogen € 286.524 € 412.084 € 465.674 € 488.839 ▲ 5%
Totale schulden € 116.130 € 76.047 € 70.080 € 73.009 ▲ 4%
Cash € 52.314 € 9.193 € 9 € 0 ▼ 98%
Opgepotte winst € 279.824 € 405.384 € 458.974 € 482.139 ▲ 5%
Dividend € 116.667 € 27.684 € 27.684 € 94.553 ▲ 242%
Bankschulden € 33.912 € 24.665 € 21.196 € 28.681 ▲ 35%
Balanstotaal € 402.654 € 488.131 € 535.754 € 561.848 ▲ 5%

Kerncijfers van MAMMUT CONSULT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met MAMMUT CONSULT?

Wat er de jongste jaren bij MAMMUT CONSULT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 117.718 (▲ 45% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Rumst. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 118.900 winst in 2022 naar € 117.718 winst in 2025.

Betaalde al € 230.111 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 153.243 winst.

Keerde in totaal € 266.587 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Laurent Van Cutsem Sophie Peperstraete

Achter MAMMUT CONSULT zitten Laurent Van Cutsem en Sophie Peperstraete. Sophie Peperstraete zit ook achter Habbekrats, vormingsdienst voor randgroepjongeren.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Laurent Van Cutsem

Bestuurder

Sophie Peperstraete

Bestuurder

Ook actief bij: Habbekrats, vormingsdienst voor randgroepjongeren

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Eugeen Roelandtsstraat 20

2840 Rumst

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0806.189.863
Btw-nummer
BE 0806.189.863
Maatschappelijke zetel
Eugeen Roelandtsstraat 20, 2840 Rumst
Namen & benamingen
MAMMUT CONSULT
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
2 september 2008
Peppol
Actief · Actief sinds 27 mrt 2026
Activiteiten · NACE

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie

Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie

Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering

Veelgestelde vragen

Wat doet MAMMUT CONSULT?
MAMMUT CONSULT is volgens de KBO actief als: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. BV, gestart op 2 september 2008, 1 vestiging.
Wat is het adres van MAMMUT CONSULT?
De maatschappelijke zetel van MAMMUT CONSULT is gevestigd te Eugeen Roelandtsstraat 20, 2840 Rumst.
Is MAMMUT CONSULT nog actief?
Ja. Volgens de KBO (25 september 2026) is MAMMUT CONSULT actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 2 september 2008.
Is MAMMUT CONSULT geregistreerd op Peppol?
Ja, MAMMUT CONSULT is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0806189863.
Wat is het ondernemingsnummer van MAMMUT CONSULT?
Het ondernemingsnummer van MAMMUT CONSULT is BE0806189863.
Wanneer is MAMMUT CONSULT opgericht?
MAMMUT CONSULT is opgericht op 2 september 2008.