Financiën
Boekjaar 2025
Redsky Envision uit Walhain, ondernemingsnummer BE0803779315, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -867 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Redsky Envision een brutomarge van € 6.028 en een eigen vermogen van € 19.644. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 10.143 naar € -867. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 19 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 19.644
▼ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -867
▼ in 2024 nog € 10.143 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 22.791
▼ 43% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 17.144.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 8.068
▼ 44% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.067
▲ € 1.863 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.206
▼ 7% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 13.449 | € 20.224 | € 6.028 | ▼ 70% |
| Winst na belastingen | € 7.868 | € 10.143 | € -867 | ▼ € 11.010 |
| Eigen vermogen | € 10.368 | € 20.511 | € 19.644 | ▼ 4% |
| Totale schulden | € 33.686 | € 48.677 | € 35.164 | ▼ 28% |
| Cash | € 15.133 | € 39.820 | € 22.791 | ▼ 43% |
| Opgepotte winst | € 7.868 | € 18.011 | € 17.144 | ▼ 5% |
| Balanstotaal | € 44.054 | € 69.188 | € 54.808 | ▼ 21% |
Kerncijfers van Redsky Envision, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Redsky Envision?
Wat er de jongste jaren bij Redsky Envision gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 867 (▼ € 11.010 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Walhain. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 7.868 winst in 2023 naar € 867 verlies in 2025.
Betaalde al € 5.972 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 10.143 winst.
Bestuur
Achter Redsky Envision zit Manuel Piton.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Manuel Piton
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chemin des Vallées de Roux(WSP) 31
1457 Walhain
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0803.779.315
- Btw-nummer
- BE 0803.779.315
- Maatschappelijke zetel
- Chemin des Vallées de Roux(WSP) 31, 1457 Walhain
- Namen & benamingen
- Redsky Envision
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 juli 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 mrt 2026
- Activiteiten · NACE
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Computerconsultancy-activiteiten
Webportalen
Activiteiten van grafische designers
Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
Activiteiten van webportalen
Grafisch ontwerp en visuele communicatie
Overige fotografische activiteiten
+1