Financiën
Boekjaar 2025
JUNGLE LAW uit Montigny-le-Tilleul, ondernemingsnummer BE0802368162, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -16.030 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde JUNGLE LAW een brutomarge van € 38.340 en een eigen vermogen van € 32.950. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 20.381 naar € -16.030. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 32.950
▼ 33% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -16.030
▼ in 2024 nog € 20.381 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 10.650
▲ 11% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 26.950.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 32.360
▲ € 27.073 t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 46.420
▲ 110% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 70.969
▲ 24% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 22.991 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 14.031
▲ € 11.931 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.820
▼ 70% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 40.405 | € 50.450 | € 38.340 | ▼ 24% |
| Winst na belastingen | € 22.598 | € 20.381 | € -16.030 | ▼ € 36.411 |
| Eigen vermogen | € 28.598 | € 48.980 | € 32.950 | ▼ 33% |
| Totale schulden | € 53.340 | € 70.732 | € 99.129 | ▲ 40% |
| Cash | € 8.963 | € 9.587 | € 10.650 | ▲ 11% |
| Opgepotte winst | € 22.598 | € 42.980 | € 26.950 | ▼ 37% |
| Bankschulden | € 0 | € 57.444 | € 70.969 | ▲ 24% |
| Balanstotaal | € 81.938 | € 119.712 | € 132.078 | ▲ 10% |
Kerncijfers van JUNGLE LAW, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met JUNGLE LAW?
Wat er de jongste jaren bij JUNGLE LAW gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 16.030 (▼ € 36.411 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Montigny-le-Tilleul. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Jean-François LARDINOIS werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 22.598 winst in 2023 naar € 16.030 verlies in 2025.
Betaalde al € 15.769 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 22.598 winst.
Bestuur
Achter JUNGLE LAW zit Jean-François LARDINOIS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jean-François LARDINOIS
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Leernes 39
6111 Montigny-le-Tilleul
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
OVH, FR
DNS
OVH DNS
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0802.368.162
- Btw-nummer
- BE 0802.368.162
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Leernes 39, 6111 Montigny-le-Tilleul
- Namen & benamingen
- JUNGLE LAW
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 juni 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 jan 2026
- Contact
- jungle-law.be
- Activiteiten · NACE
Grafisch ontwerp en visuele communicatie
Activiteiten van reclamebureaus
Activiteiten van grafische designers
Vervaardiging van overige kleding en toebehoren, neg
Vervaardiging van andere textielproducten, neg
Vervaardiging van bovenkleding
Vervaardiging van andere bovenkleding
Vervaardiging van andere kleding en toebehoren, n.e.g.