Financiën
Boekjaar 2025
Val Energy uit Jemeppe-sur-Sambre, ondernemingsnummer BE0801193373, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 22.932 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Val Energy een brutomarge van € 78.965 en een eigen vermogen van € 183.171. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 157.239 naar € 22.932. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 183.171
▲ 14% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 22.932
▼ 85% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 2.496
▼ 42% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 180.171.
Mensen en middelen in 2025
€ 26.152
▼ 65% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 68.638
▲ 143% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 14.600 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 89.826
▼ 34% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 79.533
▲ 26% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 241.510 | € 78.965 | ▼ 67% |
| Winst na belastingen | € 157.239 | € 22.932 | ▼ 85% |
| Eigen vermogen | € 160.239 | € 183.171 | ▲ 14% |
| Totale schulden | € 227.548 | € 237.997 | ▲ 5% |
| Cash | € 4.291 | € 2.496 | ▼ 42% |
| Opgepotte winst | € 157.239 | € 180.171 | ▲ 15% |
| Bankschulden | € 28.268 | € 68.638 | ▲ 143% |
| Balanstotaal | € 387.787 | € 421.168 | ▲ 9% |
Kerncijfers van Val Energy, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Val Energy?
Wat er de jongste jaren bij Val Energy gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 22.932 (▼ 85% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Umberto PETRUZZI stopte als bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Jemeppe-sur-Sambre. KBO
- Valéry REVILLOD werd bestuurder. NBB
- Umberto PETRUZZI werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 157.239 winst in 2024 naar € 22.932 winst in 2025.
Betaalde al € 74.457 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 157.239 winst.
Bestuur
Achter Val Energy zit Valéry REVILLOD.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Valéry REVILLOD
Bestuurder
sinds 2023
Umberto PETRUZZI
Bestuurder
sinds 2023 · tot 2026
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Père-Descampe,St-Martin 17
5190 Jemeppe-sur-Sambre
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- REVILLOD Valéry Ghislain(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0801.193.373
- Btw-nummer
- BE 0801.193.373
- Maatschappelijke zetel
- Rue Père-Descampe,St-Martin 17, 5190 Jemeppe-sur-Sambre
- Namen & benamingen
- Val Energy
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 april 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 sep 2026
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Bouwrijp maken van terreinen
Overige bouwinstallatie
Installatie van isolatie
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Proefboren en boren
Gevelreiniging
+2