Financiën
Boekjaar 2025
B&B Betonherstelling BV uit Gent, ondernemingsnummer BE0800433805, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 51.706 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde B&B Betonherstelling BV een brutomarge van € 398.564 en een eigen vermogen van € 108.371. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 17.641 naar € 51.706. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 108.371
▲ 91% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 51.706
▲ 193% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 133.260
▲ € 108.132 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 78.371.
Mensen en middelen in 2025
€ 312.271
▼ 6% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 30.901
▼ 30% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 19.388
▼ 31% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 8.632 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 2.859
▼ 23% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 85.792
▲ 20% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 218.046 | € 364.044 | € 398.564 | ▲ 9% |
| Winst na belastingen | € 9.023 | € 17.641 | € 51.706 | ▲ 193% |
| Eigen vermogen | € 9.023 | € 56.665 | € 108.371 | ▲ 91% |
| Totale schulden | € 87.404 | € 103.434 | € 108.040 | ▲ 4% |
| Cash | - | € 25.128 | € 133.260 | ▲ € 108.132 |
| Opgepotte winst | € 9.023 | € 26.665 | € 78.371 | ▲ 194% |
| Bankschulden | € 17.958 | € 28.281 | € 19.388 | ▼ 31% |
| Balanstotaal | € 96.427 | € 160.099 | € 216.410 | ▲ 35% |
Kerncijfers van B&B Betonherstelling BV, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met B&B Betonherstelling BV?
Wat er de jongste jaren bij B&B Betonherstelling BV gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 51.706 (▲ 193% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 9.023 winst in 2023 naar € 51.706 winst in 2025.
Betaalde al € 22.026 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 51.706 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Pijkestraat 87
9041 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- BERTA Gyula(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0800.433.805
- Btw-nummer
- BE 0800.433.805
- Maatschappelijke zetel
- Pijkestraat 87, 9041 Gent
- Namen & benamingen
- B&B Betonherstelling BV
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 april 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 sep 2023
- Activiteiten · NACE
Logistieke diensten
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Overige vervoerondersteunende activiteiten
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Installatie van isolatie
Overige bouwinstallatie
Dakwerkzaamheden
Schrijnwerk
+2