Failliet · Opening faillissement (KBO)

MO&IBItrans

BE0799465387

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

MO&IBItrans is een transportbedrijf in Brecht. BV, gestart op 13 maart 2023, 1 vestiging.

Ringlaan 17 bus A, 2960 Brecht

Achter het bedrijf: Ibrime Iljaz.

Startdatum

13 maart 2023

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Negatief eigen vermogen NBB

    Meer schulden dan bezittingen in 1 van de laatste 1 boekjaren.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 17 % van de kortlopende schulden in 2023; drempel 65 %.

  • Druk adres KBO

    23 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.

  • Juridische toestand KBO

    Opening faillissement volgens de KBO.

Financiën

Boekjaar 2023

MO&IBItrans uit Brecht, ondernemingsnummer BE0799465387, sloot boekjaar 2023 af met een resultaat van € -33.569 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MO&IBItrans een brutomarge van € -31.537 en een eigen vermogen van € -30.569. Het bedrijf draaide verlies. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 26 juli 2024 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Let op

€ -30.569

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -33.569

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 134

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € -33.569.

Mensen en middelen in 2023

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Loonkost schatting

€ 1.904

Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.

Schulden eind 2023

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 13.272

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 1.286

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Wat is er gebeurd met MO&IBItrans?

Wat er de jongste jaren bij MO&IBItrans gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

MO&IBItrans is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2023: verlies van € 33.569. Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Brecht. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Bestuur

Ibrime Iljaz
MO&IBItrans

Achter MO&IBItrans zit Ibrime Iljaz.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2023

Ibrime Iljaz

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Ringlaan 17 bus A

2960 Brecht

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 23 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

+18 andere

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0799.465.387
Btw-nummer
BE 0799.465.387
Maatschappelijke zetel
Ringlaan 17 bus A, 2960 Brecht
Namen & benamingen
MO&IBItrans
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Opening faillissement
Startdatum
13 maart 2023
Peppol
Niet geregistreerd
Activiteiten · NACE

Goederenvervoer over de weg

Veelgestelde vragen

Wat doet MO&IBItrans?
MO&IBItrans is een transportbedrijf in Brecht. BV, gestart op 13 maart 2023, 1 vestiging.
Wat is het adres van MO&IBItrans?
De maatschappelijke zetel van MO&IBItrans is gevestigd te Ringlaan 17 bus A, 2960 Brecht.
Is MO&IBItrans nog actief?
Nee. De KBO vermeldt voor MO&IBItrans de juridische situatie “Opening faillissement”. De datum van het vonnis staat in het Belgisch Staatsblad; het register geeft die niet mee.
Is MO&IBItrans geregistreerd op Peppol?
Nee, MO&IBItrans is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van MO&IBItrans?
Het ondernemingsnummer van MO&IBItrans is BE0799465387.
Wanneer is MO&IBItrans opgericht?
MO&IBItrans is opgericht op 13 maart 2023.