Financiën
Boekjaar 2024
MM STUDIOS uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0799109754, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 48.143 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MM STUDIOS een brutomarge van € 62.999 en een eigen vermogen van € 68.311. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 20.707 naar € 48.143. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 68.311
▲ 198% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 48.143
▲ 132% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 106.482
▲ 233% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.739 uitgekeerd
6 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.165
▲ 93% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.886
▲ 127% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 26.928 | € 62.999 | ▲ 134% |
| Winst na belastingen | € 20.707 | € 48.143 | ▲ 132% |
| Eigen vermogen | € 22.907 | € 68.311 | ▲ 198% |
| Totale schulden | € 18.382 | € 57.527 | ▲ 213% |
| Cash | € 31.997 | € 106.482 | ▲ 233% |
| Opgepotte winst | € 19.907 | € 65.311 | ▲ 228% |
| Dividend | € 800 | € 2.739 | ▲ 242% |
| Balanstotaal | € 41.290 | € 125.838 | ▲ 205% |
Kerncijfers van MM STUDIOS, boekjaren 2023 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met MM STUDIOS?
Wat er de jongste jaren bij MM STUDIOS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 48.143 (▲ 132% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
Samengevat
Van € 20.707 winst in 2023 naar € 48.143 winst in 2024.
Betaalde al € 16.946 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 48.143 winst.
Keerde in totaal € 3.539 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Marche, Rue du Viaduc 27
6900 Marche-en-Famenne
Marche,Rue de la Plaine 6
6900 Marche-en-Famenne
Actief sinds 2 maart 2023
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
OVH, FR
DNS
OVH DNS
Domein
Domein
mmstudiosport.com
Geregistreerd
2022-05-17
Registrar
OVH sas
Vervalt
2026-05-17
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- MOTTET Mathilde Marguerite Marie Ghislaine(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0799.109.754
- Btw-nummer
- BE 0799.109.754
- Maatschappelijke zetel
- Marche, Rue du Viaduc 27, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- MM STUDIOS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 maart 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van fitnesscentra
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Sport- en recreatieonderwijs
Exploitatie van sportaccommodaties
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering